Drátovaná maxi zvonkohra - Tyrkysová feng shui 22x100cm

Harmonizační kvítkový věneček/ zvonkohra s FENG SHUI KRYSTALY.

Domov je odrazem jeho obyvatel. Pokud v něm nějaká část chybí, je zanedbávaná nebo má negativní energii, vždycky se to odrazí v životě těch, kteří tam bydlí. Pokuste se vytvořit šťastný a zdravý domov i díky harmonizaci tohoto krystalu.

Velmi bohatý a plný věneček vhodný k zavěšení do jakéhokoliv prostoru.

Křišťály zavěšené na spodní části věnečku krásně září a při slunečním svitu na něj dopadající, kresli po zdech stovky duhových koleček. Je to velká krása. 

Zasíláme v krásném dárkovém balení, jež je již v ceně stromu s podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.

K zavěšení do interiéru.

Uvnitř pro každého malý osobní dárek.

Je nádherná a v MAXI velikosti, skládá se z 7 pramenů,  průměr věnečku je 23cm, celková délka je 98cm.

Precizní ruční práce.

 

 

Skladem
Kód: 20200303
3 150 Kč / ks

KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOSTI

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

MODRÁ BARVA

Představuje ochranu, moudrost, zdraví, štěstí, věrnost, trpělivost. Je barvou neomezených možností, čistoty duše, odpuštění, duchovní touhy, lásky, věrnosti a důvěry. Uklidňuje a napomáhá uvědomění si pravdy a zmatků v neklidném nitru.
Modrá rezonuje s jemnými emocemi, trpělivostí, hlubokými city, něhou a věrností.
Prohlubuje esoterické cítění, zlepšuje komunikaci, zklidňuje duševní traumata. Ruší negativní vlivy z vnějšího okolí, pohlcuje napětí, zlo a zlobu.
Bleděmodrá barva má silnou léčitelskou energii, napomáhá v léčení nemocí, popálenin a tiší bolest. Uzdravující je působení bleděmodrého světla.

 

5.ČAKRA - KOMUNIKAČNÍ A KREATIVNÍ

Pátá čakra je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace, přispívá k uvědomění slov, inspirace.

Přes krční čakru vyjadřujeme EMOCE smích, pláč, pocity, radosti strachu, vzteku, lásky, přání, myšlení, myšlenky, názory a vnímání našeho světa. Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy /tanec, kreslení, hudba.../

Úplně otevřenou krční čakrou vyjadřujeme otevřeně a bez obav své pocity, myšlenky a vnitřní poznatky, do popředí se vkrádá harmonické

vědomí našeho Já. Jsme schopni přiznat svoji slabost i ukázat svoji sílu. Máme schopnost vyjádřit tvořivě sebe samého s celou svou osobitostí,

ale umíme stejně tak dobře mlčet, je-li to zapotřebí. Máme dar umět naslouchat druhým, naslouchat srdcem a s vnitřním porozuměním. 

Nenecháváme se ovlivňovat nebo „předělávat" jinými lidmi, zachováváme si naopak svoji nezávislost, svobodu a nasměrování.

Máme schopnost učit se a koncentrovat, racionálně myslet a rozlišovat mezi pravdou a lží. Mluvíme a vyjadřujeme se sebejistě a bez obav.

 

Všechny zvonkohry jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak.. Vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 6.1.2022
Nádhera
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milá Libuško, jsme rádi, že se vám zvonkohra líbí. Jana
5
MM Avatar autora | 26.6.2021
Velké poděkování za krásnou ručně vyráběnou zvonkohru a Tiffany????????.Jedním slovem nádhera ❤️ Mám již několik stromů života a tyto další skvosty budou spolu s nimi součástí našeho domova, dodávají mi neskutečnou energii. Patří vám můj obdiv.????????
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.7.2021
Milá Moni, to je taková krása, číst vaše řádky. Rádo se stalo a jsem nadšená, jak s vámi naše práce souzní - to je opravdu nejvíc!!! Jana
Zpět do obchodu