Doprava a platba - přehled možností

DOPRAVA

Zásilkovna.cz

Pokud nechcete anebo nemůžete doma čekat na to, až vám kurýr zásilku přiveze, doporučujeme využít služby Zásilkovny. Vyberte si odběrné místo poblíž vaší adresy a zajděte si pro balíček až se vám to bude hodit. Čekat tam na vás bude 7 dní. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS. Přehled odběrných míst si prohlédněte zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

 

DPD Výdejní místa / pickup/

Vyzvedněte si zásilky v nejbližším výdejním místě Pickup https://www.dpd.com/cz/cs/cekam-balik/vydejni-mista/

 

Osobní odběr

Objednávku si můžete vyzvednout ZDARMA osobně po-pá 9-18:00h, po dohodě.

Na adrese  Stehlíkova 68/5, Slaný, v areálu bývalé sýpky, hned vedle studia Pohodička. U pravých kovových dveří na rampě je na nás zvonek - Drátované stromy života. 

Prosíme vyčkejte na email s potvrzením, že vaše objednávka je připravena k vyzvednutí.

 

Doručení kurýrem

Chcete doručit zásilku až domů? V tom případě, využijte kurýrní službu. Zásilky jsou standardně doručovány do 1 - 2 dny od expedice z našeho skladu.

Doručujeme kurýrem DPD a Zásilkovna.

 

PLATBA

Přes platební bránu GoPay

Zboží zaplatíte Vaší kreditní či bankovní kartou on-line přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Podmínkou je, že máte u Vaší banky tento způsob platby povolen.

 

Dobírkou

Zboží zaplatíte na výdejním místě Zásilkovny nebo uhradíte přepravci při dodání přímo na Vámi určené adrese. Máte na výběr ze dvou možností, buďto zaplatíte hotově nebo platební kartou. Cena dobírky je 45Kč.

 

Předem bankovním převodem

Převod mezi českými bankami trvá 1-2 dny, abyste nemuseli čekání na Vaše zboží prodlužovat, doporučujeme uhradit částku hned po potvrzení objednávky.
Variabilní symbol: uvedený na faktuře, která Vám přijde e-mailem po dokončení objednávky. Sleva pro tento typ platby je -20Kč.

 

Platby prostřednictvím služby Twisto Pay

Platba „Twisto Pay“ je poskytována společností Twisto payments a.s., IČ: 01615165, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19085, se sídlem na adrese Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1 na základě Twisto Pay faktury postoupením pohledávky na úhradu platby s prodlouženou splatností společnosti Twisto payments a.s., a to za podmínek uvedených ve “Všeobecné obchodní podmínky pro zákazníky služby”Twisto Pay” Kupující volbou služby Twisto prohlašuje, že je svéprávný a starší 18 let a zároveň si je vědom toho, že služba platba “Twisto” je určena pouze osobám splňujícím uvedené požadavky.

V případě, že Kupující využije službu „Twisto pay“ zprostředkovanou Prodávajícím a poskytovanou ze strany Twisto payments a.s., je Kupující povinen uhradit platbu (tj. celkovou kupní cenu a náklady na dopravu zboží) do 30 dnů ode dne expedice zboží Prodávajícím. K uzavření kupní smlouvy dojde vyplněním objednávky ze strany Kupujícího, akceptací objednávky ze strany Prodávajícího (písemným potvrzením elektronickou poštou) a úhradou objednaného zboží Kupujícím nebo využitím služby „Twisto pay“. Kupující bere na vědomí, že v případě využití služby “Twisto” je tato objednávka závazná a neslouží jako rezervace zboží či služeb.

Kupující souhlasí s tím, že vybráním služby Twisto Pay v nákupním košíku Obchodníka a po následném schválení platby Twistem, akceptuje “Všeobecné obchodní podmínky pro zákazníky služby”Twisto Pay”. Společnost Twisto zpracovává osobní údaje zákazníka v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů dle „Pravidel pro zpracování osobních údajů“ uvedených na webových stránkách Twisto.

Zpět do obchodu