Himalájská solná lampa - Květ života 22x20cm, 5kg LED

Jedinečná 5kg Himalájská solná elektrická lampa s motivem Květu života vám vytvoří příjemný prostor a krásnou stínovou podívanou, jež zahřeje na duši i na těle.

Nechte vstoupit do vašich domovů klid, relaxaci i odpočinek s jemnou energii Himalájské soli, která dokáže vybalancovat domácí klima i atmosféru. Naladí vás na mírnější, neuspěchanou vlnu a dopřeje vám harmonii v klidu a bezpečí domova.

Lampa stojí na vkusném dřevěném podstavci, kde je zabudováno osvětlení. Překrásně přes ní proudí i denní světlo a lampa doslova září.

Rozměry jsou 22x20cm, lampa váží 5kg

Skladem
Kód: 21140
1 350 Kč / ks

Lampy jsou vyrobeny ze vzácné himalájské soli. Každá je ručně vyřezána z pevných čistých bloků. Vzhledem k přirozenému kolísání obsahu minerálů se odstíny jednotlivých lamp mohou odlišovat.

Solné lampy jsou přírodní ionizátory, což znamená, že mění elektrický náboj cirkulujícího vzduchu. Čistí vzduch absorbováním vlhkosti, filtrují prach a plísně z vnitřního vzduchu.  Solné lampy produkují měkké, teplé oranžové světlo, o kterém je známo, že pomáhá při stresu, relaxaci a má uklidňující účinky.

 

SYMBOL KVĚT ŽIVOTA

 

Prastarý posvátný symbol, který harmonizuje, léčí tělo i duši, dodává energii a pomáhá napojit se na naše vnitřní světlo.

Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Představuje diagram stvoření prostoru, času, veškeré hmoty i života, kdy vše souvisí se vším. Každá situace vyvolává tu další a vše  je jedna jednota a jedno vědomí. Ucelené a souměrné.

Je symbolem moudrosti, vhledu do problémů a porozumění. Člověk je díky němu schopen proniknout do podstaty věci a odhalit pro sebe samého, kým on vlastně je.

Jedná se o jeden z nejsilnějších symbolů, který nám dává naše kořeny, ale zároveň jsme schopni díky němu vystoupat výš a vidět dál. Nošením o sebe Vám předá svoji energii i sílu pochopení toho, co se nám děje a proč.

Květ života znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. V mnoha kulturách symbol znamená kosmický řád a kruh života. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

 

Každá lampa je dodávána s elektrickým kabelem a objímkou. LED žárovku 5W máte od nás jako bonus k lampě.

Barva - odstín lampy je náhodným výběrem, do objednávky nelze zajistit určitý odstín lampy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu