Strom života - Dřevěná krabička 17x12x5cm

Dřevěná reliefní krabička s motivem stromu života s plyšovým velurem uvnitř krabičky. Krabička velikostně odpovídá vykládacím kartám, které se do ní pohodlně vejdou.  Jinak se do ní dají uloživ všelijaké tajné poklady, nebo ji můžete využít jako dárkovou krabičku, šperkovnici, k uložení peněz a pod.....

Mezi větvemi stromu a po okrajích krabičky najdeme mnoho posvátných symbolů jako symbol nekoncečna, jing a jang, pentagram, ÓM, kříž, kormidlo, hvězda a mnoho kvítků lotosu -  tím se krabička stává opravdicky kouzelnou a vykládací karty a jiné poklady budou uloženy v krásné a plné energii světla.

Zespodu je opatřena pěnovými nožičkami, aby krásně seděla na vašem nábytku. Krabička je opatřena malými "neviditelnými" panty, po zavření cvakne a drží o vnitřní hranu, nemá žádnou petličku, nebo nic jiného, co by vás v jejím jemném designovém vzhledu rušilo.

Velikost 17,5x12,5x5,5cm výška

Skladem
Kód: 20240202
460 Kč / ks

STROM ŽIVOTA - SYMBOLIKA

Strom života je symbolem JEDNOTY, spojením se zemí, našimi kořeny a nebem nad naší hlavou, kam až koruna stromu sahá...

Symbolem ZNOVUZROZENÍ, vždy znovu a znovu po zimě, kdy shodí všechno listí a projde malou smrtí, s jarem ožívá a vítá nový život.

Symbolem PLODNOSTI a RODINY.. Nám dává najevo svými plody, které se na něm každoročně urodí.

Symbolem STABILITY a SÍLY... Tím, jak strom pevně stojí v zemi a sílí každým rokem..

Poskytuje nám velkou dávku energie a tvořivé síly.

 

HNĚDÁ BARVA

Je barvou země a tvoří tak její charakter. Je spíš pasivní, zato pomáhá probudit zdravý rozum, schopnost stát nohama na pevné zemi. Symbolizuje dobré zdraví, namáhavou práci, stabilitu a odměnu za úsilí.

Základní význam hnědé odpovídá potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění.

Vyjadřuje pocit bezpečí, jistoty a potřebu držet se pevných zásad. Hnědá má zklidňující účinek, který nám pomáhá jít vlastní cestou a nesejít z ní. Umožňuje nám soustředit energii na bezprostřední cíl, aniž bychom se rozptylovali usilováním o všechno možné.

Hnědou je dobré se obklopit, když se cítíme nedostatečně ukotveni a potřebujeme dát svému životu pevný základ nebo toužíme po bezpečné ochraně. Je to dobrá barva k dokončení věcí a úkolů. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AZ Avatar autora | 17.4.2024
krabička je krásná a jako dárek udělala velkou radost :)
Zpět do obchodu