Strom života polodrahokamy s Ametystem - Klid a harmonie ve vašem domově 20cm

Drátovaný strom s názvem „KLID A HARMONIE VE VAŠEM DOMOVĚ“ 20cm Moudrý křivý strom života, vyroben POUZE z polodrahokamů AMETYSTU a KŘIŠŤÁLU.

Do kmenu je vpleten posvátný brouk Scarabeus Swarovski. Jeho barva, složení, energie, která plyne i z jeho tvaru a přidaného posvátného symbolu, nám o stromu hodně vypovídají. Strom je naprosto magický, kouzelný a čarovný.

Ametyst je kámen, jež otevře vaše srdce a nejedno srdce uslyší. Pokud máte odvahu své srdce otevřít, přijde nečekaný příval všech vašich přání, splněných přání.

Poskytuje nám spojení s vyššími dimenzemi a pomáhá při meditaci práci s minulými životy, při věštění ze svíček a zrcadel a při astrálním cestování. Poskytuje také duchovní ochranu.

Napomáhá nám rozvíjet a otevírat naši 7. korunní čakru a tím nám napomáhá k napojení se na vyšší já, které k nám častokrát promlouvá, stačí se pak ptát a odpovědi tady budeme mít do sekundy nazpět...

V kořenech je skarabeus, mystický brouk, jehož síla je věčná. Symbol vycházejícího Slunce, Všemocného stvořitele, ochránce před zlem a boha znovuzrození. Tento symbol přináší majiteli bohatství i štěstí a ochraňuje jej před zlem.

Zasíláme v krásném dárkovém balení, jež je již v ceně stromu s podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.

Uvnitř pro každého malý osobní dárek.

Velikost 20cm

DODACÍ LHŮTA JE 2 TÝDNY.

 

Skladem
Kód: 20200420
2 820 Kč / ks

Cítíte, jak jste plní energie, únava je pryč. Životní síla se vám vlévá do žil, radujete se z každého okamžiku. Nebo se jen prostě cítíte velmi příjemně a pohodově.

To vše dokáže strom života, jeho posvátná život budící silná energie.

 

SYMBOL STROM ŽIVOTA - VÝZNAM

Strom života bude harmonizovat a nabíjet celou vaší domácnost svou nádhernou a silnou a léčivou energií.

Symbol stromu života provází lidstvo od nepaměti a najdeme ho v různých mytologiích, kulturách a náboženství, kdy byl strom vždy uctíván zejména jako univerzální symbol života, moudrosti, stvoření, jednoty, plodnosti.

Strom Života odkazuje na provázanost síly nebeské – duchovní a pozemské – materiální, na vědomí božské Jednoty, toho co je jak uvnitř, tak vně, nahoře i dole, to co je projevené i to co zůstává skryté.

Kořeny stromu se ztrácejí hluboko v zemi, kde čerpají sílu a živiny, mohutný kmen stojí pevně v prostoru, větve se rozrůstají do všech světových stran a koruna stromu míří k Nebesům, odkud čerpá vesmírnou energii. 

Strom života symbolizuje také životní sílu a nesmrtelnost.

 

KAMENY A JEJICH VLASTNOSTI

 

AMETYST

je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou,  obdařený vysoce spirituálními vibracemi.

Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry.

Je kamenem klidu, odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Potlačuje smutek a lítost. Pomáhá vyrovnat se s prožitou ztrátou.  

Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost.

Kámen působí příznivě na schopnost rozhodování. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost.

Ametyst je kámen inspirace, obohacuje naši meditaci nadosobní láskou, podporuje v nás obětavost a nezištnost.

Otvírá náš myšlenkový svět novým idejím, tvořivé inspiraci a intuici, vnáší světlo do nejasných problémů, které nám brání ve vývoji.

Léčebné využití

- Podněcuje produkci hormonů.

- Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

- Jedná se o skvělý čistič krve. Ametyst dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu. 

- Umí také zablokovat geopatogenní zóny.

 - Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek.

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

 

FIALOVÁ BARVA

Poskytuje nám spojení s vyššími dimenzemi a pomáhá při meditaci práci s minulými životy, při věštění ze svíček a zrcadel a při astrálním cestování. Poskytuje také duchovní ochranu.

Fialová je obzvláště účinná při léčení ducha a toho, co leží v minulosti.

Jako univerzální léčitel ulevuje při alergiích, astmatu, poruchách spánku, při problémech s očima, ušima, nosem a kůží, při migrénách, je přírodním sedativem.

Zklidňuje neurózy a pomáhá při porodech. Léčí zhoubné nádory a leukémii.

Strom života symbolizuje také životní sílu a nesmrtelnost.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

Všechny stromy života jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak, větve také. vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 20.11.2021
Strom je nádherný , dárek pro maminku k 70-tinám, myslím , že bude nadšená. Krásné povídání a s láskou zabaleno! Děkuji ! ????????
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milá Markétko, rádo se stalo, my děkujeme za vaši reakci a jsme rádi, že jste spokojená. Jana
5
MS Avatar autora | 2.7.2021
Děkuji, strom udělal radost ❤️
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.7.2021
Velmi rádo se stalo, jsem ráda, že jste spokojená. Jana
5
MD Avatar autora | 30.5.2021
Dárek k narozeninám, velmi potěšil, v září opět využiji vaši nabídku k dalším narozeninam.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 31.5.2021
Těšíme se , jsem ráda, že jste spokojená. Jana
5
RN Avatar autora | 29.5.2021
Strom života je moc pěkný, s citem a láskou vyrobený. Krásně nám zdobí naši jídelnu. Co jdu kolem, tak si ho prohlížím. Dělá mi velkou radost. Navíc byl moc hezky zabalený a přiložen byl i průvodní dopis s povídáním o ametystu a dáreček. Jsem moc spokojená a určitě u jednoho vašeho výrobku nezůstanu.❤️
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 31.5.2021
Romanko, já děkuji za váš nákup a úžasnou zpětnou vazbu. Těším se na příště. Jana
5
VZ Avatar autora | 20.3.2021
Strom se mi velmi líbí, proto jsem si ho objednala. Pověsila jsem si ho nad postel, ráda si ho prohlížím a pociťuji při tom velkou radost, spokojenost a uvolnění. Strom přišel hezky zabalený i s milými a laskavými slovy šikovné a zručné autorky, nechyběl ani fundovaný výklad k použitým polodrahokamům, k významu barev a k symbolu strom života. Velká spokojenost. U Křídel andělů jsem si již objednala lapač snů. Z toho jsem taky nadšená. Děkuji,že jste.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 20.3.2021
Milá Věrko, děkuji za vaše milá slova, jsem šťastná, že se vám vše líbí. Jana
5
KM Avatar autora | 3.7.2020
Strom je nádhrený! Byl to dárek ke třicetinám a zpětná vazbaod podarované zní: "Pokaždé, když se na něj podívám, dostanu hroznou radost!" Přišel krásně zabalený i s povídáním a dárečkem pro štěstí - nebudu prozrazovat, ať vám nezkazím překvapení ;) Když strom viděli moji rodiče, oba za mnou jednotlivě přišli a spiklenecky objednali k narozeninám své polovičky další - a to je, myslím, to nejvýstižnější, jak mohu spokojenost s tímto nádherným kusem umění a ruční práce popsat :)
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 3.7.2020
Oooooo, děkujeme ♥️ ???? ????????. Máme velkou radost ???? ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Jana ????
Zpět do obchodu