Strom života Křišťálový léčitel 25cm

Drátovaný strom s názvem "Křišťálový léčitel" 25cm s broušeným křišťálovým srdcem Preciosa, napleteným v lemu stromu.

Strom, jež svým nastavením léčí a utěšuje tvou duši, hladí její zranění a svým vyzařováním doslova hladí její šrámy, které se jako mávnutím kouzelného proutku vyléčí a vy jste celiství a ochotní kráčet dále po své cestě životem, ať už bude jakkoli dlouhá, nebo klikatá.

Drátovaný strom vyroben z Křišťálu a pravých říčních perel. Skleněných lístků, kytiček a korálků. Strom, jež je pouze z průhledných transparentních čirých komponentů.

Strom, jež svou čistotou a krásou evokuje kapky rosy na trávě.

Křišťál, jež je napleten ve větvích je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě.

Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému.

Strom je velmi plastický - reliéfní a vystupuje z kruhu ven. Větve jsou obaleny skleněnými lístky a korálky.

Zasíláme v krásném dárkovém balení, jež je již v ceně stromu s podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.

Uvnitř pro každého malý osobní dárek.

Velikost 25cm

 

 

Skladem
Kód: 20210539
2 580 Kč / ks

Cítíte, jak jste plní energie, únava je pryč. Životní síla se vám vlévá do žil, radujete se z každého okamžiku. Nebo se jen prostě cítíte velmi příjemně a pohodově. To vše dokáže strom života, jeho posvátná život budící silná energie.

 

SYMBOL STROM ŽIVOTA - VÝZNAM

Strom a jeho základní význam spočívá v jeho funkci zdroje životodárné potravy, léčivých plodů, kterými se živí i sami bohové. Takto viděli posvátný strom Keltové. I slovo Druid vychází ze stromu.

Proto s největší pokorou se snažíme přinášet trochu této posvátné energie také do vašich domovů.

Symbolika kamenů, které vplétáme do větví, jen umocňují celkový význam.

Pokud se nám podaří potěšit vaši duši, srdce i oči - potom jsme splnili svá poslání.

  

KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOST

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

STŘÍBRNÁ  A ŠEDÁ  BARVA

Stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. Eliminuje negativní síly, podporuje odhodlání, zajištění hojnosti, ochranu před negativní energií, odstranění zla. Je barvou Měsíce, měsíční magie a měsíčních bohyní. Je barvou jasnovidnosti, meditace, telepatie a astrálního cestování.

Čím je šedá světlejší, až stříbrná, vibrace její energie se posouvá a mění, navozuje rovnováhu. Vzhledem ke své neviditelnosti“, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží zahnat do kouta. Světle šedá symbolizuje moudrost. Nezapomínejme, že šedá barva vznikne smíchá-li se bílá (den) s černou (noc). Šedá barva stojí na magickém rozhraní dne a noci, je barvou tajemného mezidobí – svítání a soumraku.

 

BÍLÁ BARVA

Bílá symbolizuje světlo, duchovnost, spiritualitu, čistotu, panenskou nevinnost, chlad, vše neviditelné, nepoznané, tajemné. Odhaluje pravdu a upřímnost. Je symbolem sjednocení, průhlednosti, neúplatnosti, upřímnosti, spravedlnosti a nových začátků. Bílá je dokonalost, svoboda, pravda, ctižádost a osvícení. Uklidňuje a utěšuje. Je barvou čisté duše a obnažené přirozené krásy. Obsahuje hojivou sílu, je inspirací k životu.

Ochraňuje před negativními energiemi, usnadňuje napojení na energie přírodních sil. Bílá barva bývala u starých Slovanů barvou ,,smuteční“, dávala duším odcházejícím na věčnost naději na znovuzrození, přinášela osvobození od všeho temného, od nelásky, od pozemských pout.

Bílá sama o sobě není barvou, skrývá celé barevné spektrum, tím symbolizuje vše neodhalené a skryté. Je přímou cestou k vyšším rovinám vědomí. Cokoliv v přírodě je bílé je jedinečné, originální a zároveň magické, čisté a posvátné. Jako mléko, bílé květiny, lilie, leknín, bílá labuť, bílý kůň, křišťál, perla, slonovina, čistá bílá oblaka. Stejně tak bílá sněhová pokrývka, která chrání přírodu před třeskutými mrazy.

Někdy se díváme na bílý Měsíc, tajemný, magický a vševědoucí, kdy je odhalen ve své přirozenosti, kdy jej neoslňuje odražené světlo Slunce. Tehdy je ve své bílé barvě zahalen posvátným tajemstvím. Bílé vlasy starce jsou symbolem zrání, laskavosti a moudrosti. Tajemstvím je zahalena také nejedna Bílá paní, zjevující se na hradech a zámcích v bílém rouše.

 

7.ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

Všechny stromy života jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak, větve také. vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 24.4.2024
Krásný, velmi vkusný dárek.
5
E Avatar autora | 15.1.2024
Jedním slovem nádhera. Obdarovaná měla velkou radost a jejími slovy je ještě krásnější než na obrázku
5
E Avatar autora | 14.6.2023
Děkuji mnohokrát za nádherný strom, milý dopis k tomu a moc hezké balení. Jsem velmi spokojená. Věřím, že tetu pohladí po duši a udělá jí radost... Váš andělský obchůdek mám nejradši na světě ❤❤❤
5
EK Avatar autora | 14.6.2023
Strom dorazil dnes, ještě s dalšími produkty.Z překrásného zabalení všech produktů jsem naprosto unešena.Velice milý je také dáreček,ale především ručně psaný dopis-poděkování za objednávku. Jen tak dále,držím palce a opravdu ze srdce děkuji. Eva.
5
IK Avatar autora | 19.5.2023
Strom života se mi velice líbí a drobný dárek uvnitř mě moc potěšil. Strom života našel místo v naší ložnici. Věřím, že má léčivou sílu - cítím se uvolněně a přestala mě trápit palčivá bolest v koleni. Obdivuji šikovnost lidí, kteří dokáží vytvořit něco tak krásného. Moc děkuji.
5
BL Avatar autora | 27.2.2023
Nádhera , dárek udělal velkou radost,krásně zabalené s milým pozdravem.Moc díky.
5
Avatar autora | 31.1.2023
Krásná práce, mám z něj radost , představuji si jak mě léčí
5
RD Avatar autora | 11.10.2022
Strom je moc krásný, propracovaný. Večer jako vyzařoval zář. Moc ráda se na něj dívám. Opravdu z něj něco jde.
5
KR Avatar autora | 25.6.2021
dakujem za naozaj krasny strom zivota, obdarovana priatelka mala z neho velku radost ,krasna praca sikovnych ruk a talentu. Nadhera,dakujem.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.7.2021
Velmi rádo se stalo, jsme nadšení, že se vám líbí. Jana
Zpět do obchodu