Drátovaný strom Dřevěný - Magická síla lesa 22cm

Máme pro vás energetickou pecku NOVINKU.   
Drátovaný strom života POUZE z DŘEVĚNÝCH korálků Buku, Ořechu a Palisandru, polodrahokamů Tygřího oka, Jaspisu hnědého a a Karneolu.
Strom života s názvem "MAGICKÁ SÍLA LESA" 22cm
Strom života, který nám umožní načerpat sílu ze dřeva.
Kdykoli vejdeme do lesa, uklidníme se, dech se prohloubí, rytmus srdce se zpomalí a my se cítíme vyrovnaní, klidní a dobře. Energie přírody je velice silným zdrojem inspirace, pohody, harmonie a také – magie.
Strom je vyroben z dřevěných korálků různých velikostí z PALISANDROVÉHO DŘEVA.Tento strom se váže k ženské energii a dodává majiteli půvab a pomáhá dostat se věcem do hloubky, čímž je ideálním doplňkem k meditaci.
BUKU, jež podporuje našeho tvořivého ducha. Navozuje pozitivní přístup k životu. S jeho pomocí se nám rychle realizují naše sny a přání.
OŘECHU, jež léčí naší zanesenou mysl a spojuje nás s našim vyšším JÁ, pomáhám nám rozpoznat náš životní úkol duše a pomáhá využití našeho potenciálu.
Do kořenů stromu vpleten JASPIS hnědý, jež nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku.
Dále použity polodrahokamy TYGŘÍHO OKA, nepleteného kolem obruby celého stromu - je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám.
A KARNEOLU, jež nám dodává optimismus, radost ze života, ukazuje světlé stránky našeho života a drobné radosti.

Všechny stromy života jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. 

Zasíláme v krásném dárkovém balení, jež je již v ceně stromu s podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.

Uvnitř pro každého malý osobní dárek.

Velikost 22cm

Skladem
Kód: 20200304
2 360 Kč / ks

Cítíte, jak jste plní energie, únava je pryč. Životní síla se vám vlévá do žil, radujete se z každého okamžiku. Nebo se jen prostě cítíte velmi příjemně a pohodově. To vše dokáže strom života, jeho posvátná život budící silná energie.

 

SYMBOL STROM ŽIVOTA - VÝZNAM

Strom a jeho základní význam spočívá v jeho funkci zdroje životodárné potravy, léčivých plodů, kterými se živí i sami bohové. Takto viděli posvátný strom Keltové. I slovo Druid vychází ze stromu.

Proto s největší pokorou se snažíme přinášet trochu této posvátné energie také do vašich domovů.

Symbolika kamenů, které vplétáme do větví, jen umocňují celkový význam.

Pokud se nám podaří potěšit vaši duši, srdce i oči - potom jsme splnili svá poslání.

 

KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOSTI

 

JASPIS HNĚDÝ

je vpleten do kořenů, jež nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku.
Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru.
V duševním životě přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu pronikat důrazně ke kořeni problému. Současně podněcuje čestné chování k sobě samému.
Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy.


TYGŘÍ OKO

nepletené kolem obvodu celého stromu - je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám.
Napomáhá při dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů.
Dokáže rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co opravdu potřebujete - pomáhá urychlovat a posilovat dosahovaní vašich snů a přání.
Napomáhá nám vidět a uznat svou vlastní cenu a hodnotu. Je velkým pomocníkem před přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami - otevírá naši mysl i srdce k pochopení jak nádherné jsme bytosti s neomezenými možnostmi - stačí si přát a chtít.
Pomáhá rozeznat vlastní naše nadání a schopnosti. Současně ale upozorňuje na chyby, které je nutno překonat. Podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých, a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.


KARNEOL

nám dodává optimismus, radost ze života, ukazuje světlé stránky našeho života a drobné radosti, které kvůli všem starostem kolikrát ani nevidíme.
Učí nás pozitivně naplnit původní smysl našeho poslání na Zemi.
Karneol v nás probouzí tvořivost, kreativitu, schopnost proměnit nově získané poznatky ve skutečnost, aktivně cítit, myslet a jednat, aktivně žít.
Dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu.
Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe.

 

DŘEVO A JEHO LÉČIVÉ VLASTNOSTI 

 

PALISANDROVÉ DŘEVO

je z exotické dřeviny a využívá se hlavně k výrobě Mala náramků a náhrdelníků. Korálky jsou narůžovělé až hnědé a jsou hladké na dotek. Tento strom se váže k ženské energii a dodává majiteli půvab a pomáhá dostat se věcem do hloubky, čímž je ideálním doplňkem k meditaci.


BUK 

napomáhá nám v učení, čistí mysl, inspiruje, léčí bolesti hlavy a nespavost. Podporuje našeho tvořivého ducha. Navozuje pozitivní přístup k životu. S jeho pomocí se nám rychle realizují naše sny a přání.


OŘECH

léčí naší zanesenou mysl a spojuje nás s našim vyšším JÁ, pomáhám nám rozpoznat náš životní úkol duše a pomáhá využití našeho potenciálu.

 

Všechny stromy života jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak, větve také. vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HH Avatar autora | 28.1.2022
velká spokojenost, moc děkuji
5
S Avatar autora | 25.10.2020
velka spokojenost jiz po nekolikate, krasna prace, rychle dodani, vzdy mile zabaleno s podekovanim, krasny darek
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 25.10.2020
Děkuji velice. Jana
5
AP Avatar autora | 11.10.2020
Dobrý večer, chci poděkovat. Je nádherný ????
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 12.10.2020
Rádo se stalo Alenko..)))) Jana
Zpět do obchodu