Srdce z Manga - Ta pravá láska - set 2ks - 28 a 22cm

Sada DVOU kusů těchto kouzelných srdcí v rustikálním provedení. Srdce jsou z masivu s velmi silnou stěnou. Působí dominantně, robustně a přírodně.

Originální dřevěné srdce z tropické dřeviny Mangovníku. Srdce do sebe zapadají a dají se na polici položit v mnoha způsobech a obměnách.

Hnědá barva srdce nám napovídá o potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění a DOMOVA.

Jedinečná a originální dřevěná dekorace.

Velikost 28 a 22cm

Skladem
Kód: 4296700
750 Kč / ks

Srdce je symbolem lásky na všech stávajících úrovních.

Srdce, srdíčko – význam Duševní oheň lásky spojující, prozařující lidi, symbol bezpodmínečné lásky, vděčnosti, úcty k sobě i k ostatním.

Srdce je největší a nejvýstižnější symbol lásky, tady není třeba slov, stačí dát našemu milému srdce a bude vědět že nám na něm záleží a máme jej rádi.

 

HNĚDÁ BARVA

Je barvou země a tvoří tak její charakter. Je spíš pasivní, zato pomáhá probudit zdravý rozum, schopnost stát nohama na pevné zemi. Symbolizuje dobré zdraví, namáhavou práci, stabilitu a odměnu za úsilí.

Základní význam hnědé odpovídá potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění.

Vyjadřuje pocit bezpečí, jistoty a potřebu držet se pevných zásad. Hnědá má zklidňující účinek, který nám pomáhá jít vlastní cestou a nesejít z ní. Umožňuje nám soustředit energii na bezprostřední cíl, aniž bychom se rozptylovali usilováním o všechno možné.

Hnědou je dobré se obklopit, když se cítíme nedostatečně ukotveni a potřebujeme dát svému životu pevný základ nebo toužíme po bezpečné ochraně. Je to dobrá barva k dokončení věcí a úkolů.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 13.6.2024
Srdce jsou nádherné, k tomu ručně psané poděkování a krásný dáreček moc potěšil. Doporučuji ❤️
5
JM Avatar autora | 22.5.2024
Srdce jsou skutečně stejně nádherná, jako na fotografiích
5
SM Avatar autora | 26.4.2024
Krásné a kvalitní
5
HB Avatar autora | 30.10.2023
Jsem nadšená, krásný dopis k tomu, i ručně psané poděkování a opět peříčko a dáreček, to vždy potěší. Krásně s láskou zabaleno. Srdíčka moc pěkná, jsem nadšená
Zpět do obchodu