Srdce z Manga - Ta pravá láska - set 2ks - 19 a 14cm

Sada DVOU kusů těchto kouzelných srdcí v rustikálním provedení. Srdce jsou z masivu s velmi silnou stěnou. Působí dominantně, robustně a přírodně.

Originální dřevěné srdce z tropické dřeviny Mangovníku. Srdce do sebe zapadají a dají se na polici položit v mnoha způsobech a obměnách.

Hnědá barva srdce nám napovídá o potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění a DOMOVA.

Jedinečná a originální dřevěná dekorace.

Velikost 19 a 14cm

Skladem
Kód: 2004106
330 Kč / ks

Srdce je symbolem lásky na všech stávajících úrovních.

Srdce, srdíčko – význam Duševní oheň lásky spojující, prozařující lidi, symbol bezpodmínečné lásky, vděčnosti, úcty k sobě i k ostatním.

Srdce je největší a nejvýstižnější symbol lásky, tady není třeba slov, stačí dát našemu milému srdce a bude vědět že nám na něm záleží a máme jej rádi.

 

HNĚDÁ BARVA

Je barvou země a tvoří tak její charakter. Je spíš pasivní, zato pomáhá probudit zdravý rozum, schopnost stát nohama na pevné zemi. Symbolizuje dobré zdraví, namáhavou práci, stabilitu a odměnu za úsilí.

Základní význam hnědé odpovídá potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění.

Vyjadřuje pocit bezpečí, jistoty a potřebu držet se pevných zásad. Hnědá má zklidňující účinek, který nám pomáhá jít vlastní cestou a nesejít z ní. Umožňuje nám soustředit energii na bezprostřední cíl, aniž bychom se rozptylovali usilováním o všechno možné.

Hnědou je dobré se obklopit, když se cítíme nedostatečně ukotveni a potřebujeme dát svému životu pevný základ nebo toužíme po bezpečné ochraně. Je to dobrá barva k dokončení věcí a úkolů.

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 19.4.2023
Veliká společnost. Doporučuji
5
EM Avatar autora | 3.4.2023
Móóóc
5
EM Avatar autora | 3.4.2023
Móóóc 👍👍👍
5
Avatar autora | 22.3.2023
Tyto srdce menšího tvaru jsem objednala po té, co jsem objednala ten větší rozměr. Ty byly moc pěkně precizně zpracované, tyto menší však zklamání, opracování a nalakování nebylo tak precizní jako u těch větších.
5
MR Avatar autora | 7.3.2023
Nádherné ❤️
5
JM Avatar autora | 27.2.2023
Děkuji za nádhernou zásilku, úžasně zabalené, krásně popsané, navíc milý dárek - potěšil. Je vidět, že práci děláte srdcem a je to z toho všeho cítit. Sálá zásilka i webové stránky pozitivní energií. Doporučuji. Jen tak dál.
5
JV Avatar autora | 3.2.2023
Jsem moc spokojená. Krásná srdce, krásná dekorace do interiéru. Jsou pro radost. Krásně zabalený balíček s milým dárečkem a osobním dopisem. Moc mě to potěšilo. Umíte vykouzlit úsměv na tváři a to je za všechny peníze. Děkuji
5
TS Avatar autora | 2.2.2023
Precizní zpracování dřeva, bezchybné vyhlazení stran. Výrobek potěšil a už dělá parádu doma. Také mi udělalo nemalou radost krásné zabalení s milým dárečkem v podobě andělských křídel a ručně psaného dopisu. Je vidět, že si zákazníků ceníte. Přeji krásné dny.
Zpět do obchodu