Srdce - Laskavost a cit - sada 3ks

Sada 3ks kovových, krásně po obrubách tepaných srdcí, jež jsou vyrobeny ze slitiny hliníku a niklu. Srdíčka jsou krásně lesklá a těžká.

Když je držíte za provázek a cinknete s nimi navzájem o sebe, zní jako hudební nástroj triangl, krásně a zvučně zvoní, což je sluchu velmi příjemné.

Každé srdíčko má jutový provázek k zavěšení. Stejně krásná jsou i jen položená na komodě, polici.

Jedinečná a originální kovová dekorace.

Velikost 22, 17 a 10cm

Skladem
Kód: 4303500
650 Kč / ks

Srdce je symbolem lásky na všech stávajících úrovních.

Srdce, srdíčko – význam Duševní oheň lásky spojující, prozařující lidi, symbol bezpodmínečné lásky, vděčnosti, úcty k sobě i k ostatním.

Srdce je největší a nejvýstižnější symbol lásky, tady není třeba slov, stačí dát našemu milému srdce a bude vědět že nám na něm záleží a máme jej rádi.

 

STŘÍBRNÁ  A ŠEDÁ  BARVA

stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. Eliminuje negativní síly, podporuje odhodlání, zajištění hojnosti, ochranu před negativní energií, odstranění zla. Je barvou Měsíce, měsíční magie a měsíčních bohyní. Je barvou jasnovidnosti, meditace, telepatie a astrálního cestování.

Čím je šedá světlejší, až stříbrná, vibrace její energie se posouvá a mění, navozuje rovnováhu. Vzhledem ke své ,,neviditelnosti“, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží zahnat do kouta. Světle šedá symbolizuje moudrost. Nezapomínejme, že šedá barva vznikne smíchá-li se bílá (den) s černou (noc). Šedá barva stojí na magickém rozhraní dne a noci, je barvou tajemného mezidobí – svítání a soumraku.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.3.2023
Moc pěkné, kvalitní výrobek, nádherný ton při zavěšení jako zvonkohra.
5
H Avatar autora | 28.12.2022
Produkt je krásný, pořídila jsem jej jako dárek a věřím, že potěší. Chtěla bych zároveň poděkovat za velmi rychlé dodání.
5
ZI Avatar autora | 12.11.2021
Velmi nadšená. Velká spokojenost.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Ivetko, jsme rádi, že jste spokojená, to je nejvíc! Jana
Zpět do obchodu