O nás

Dárky pro potěšení Vašeho srdce a duše

Dlouho jsem hledala cestu, jak bych pomáhala lidem okolo sebe se uzdravit, uzdravit svou duši a své srdce a tím i celé své tělo. Naladit se na vlnu lásky a skrze ní vnímat sebe a tím i svůj svět okolo. Vidět všechny krásy světa, žít v tom hřejivém světě a vědomě přijímat tyto dary zvané Život.
 
Nevěřím na náhody ani na osud, věřím, že všechny životní okolnosti, radosti ale i strasti nás vedou k našemu cíli, k tomu kým doopravdy jsme... a když si nebudeme lhát, snadněji a rychleji tam dojdeme..
A mě toto vše dovedlo až k VÁM...
 
Dovedlo mne to k této krásné a naplňující práci, kdy pro vás hledám ty nejkrásnější RUČNĚ a s láskou vyrobené věci, které umí potěšit nejen vaše oko, ale hlavně zahřát u srdce a věřím, že každého si přitáhne právě ta konkrétní “jeho” věc, která mu pomůže na jeho cestě životem aby mohl být sám sebou a uzdravit a zvednout svou bolavou duši.
 
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny v České republice v malých edicích, jsou to originální krásná díla s poselstvím a energií.
 
Ke každé zásilce připojuji ručně psaný vzkaz, který píši automatickým písmem, při napojení na vás, kdy mi k vám chodí informace, jež patří jen a jen vám..))))
 
Ráda vám kdykoli s čímkoli pomůžu a poradím, jsem tady pro vás.
 
Jana Janošcová
Zpět do obchodu