O nás

Dárky pro potěšení Vašeho srdce a duše

Dlouho jsem hledala cestu, jak bych pomáhala lidem okolo sebe se uzdravit, uzdravit svou duši a své srdce a tím i celé své tělo. Naladit se na vlnu lásky a skrze ní vnímat sebe a tím i svůj svět okolo. Vidět všechny krásy světa, žít v tom hřejivém světě a vědomě přijímat tyto dary zvané Život.
 
Nevěřím na náhody ani na osud, věřím, že všechny životní okolnosti, radosti ale i strasti nás vedou k našemu cíli, k tomu kým doopravdy jsme... a když si nebudeme lhát, snadněji a rychleji tam dojdeme..
A mě toto vše dovedlo až k VÁM...
 
Dovedlo mne to k této krásné a naplňující práci, kdy pro vás hledám ty nejkrásnější RUČNĚ a s láskou vyrobené věci, které umí potěšit nejen vaše oko, ale hlavně zahřát u srdce a věřím, že každého si přitáhne právě ta konkrétní “jeho” věc, která mu pomůže na jeho cestě životem aby mohl být sám sebou a uzdravit a zvednout svou bolavou duši.
 
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny v České republice v malých edicích, jsou to originální krásná díla s poselstvím a energií.
 
Ke každé zásilce připojuji ručně psaný vzkaz, který píši automatickým písmem, při napojení na vás, kdy mi k vám chodí informace, jež patří jen a jen vám..))))
 
Ráda vám kdykoli s čímkoli pomůžu a poradím, jsem tady pro vás.
 
Jana Janošcová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení