Andělská křídla pár - Čistá duše 55x40cm

Andělská křídla - tak precizně propracovaná, každé peříčko je velmi reálné a jemné. křídla znázorňují v našem domově anděla strážného, který nás bude opatrovat a dávat pozor v každém okamžiku našeho bytí. Nechejte si takto skrze tato majestátní velká křídla zhmotnit vašeho anděla.

Křídla se dají pověsit, mají každé zvlášť zezadu háček k připevnění.

Bílá barva symbolizuje světlo, duchovnost, spiritualitu, čistotu, panenskou nevinnost, chlad, vše neviditelné, nepoznané, tajemné. Odhaluje pravdu a upřímnost. Je symbolem sjednocení, průhlednosti, neúplatnosti, upřímnosti, spravedlnosti a nových začátků. Bílá je dokonalost, svoboda, pravda, ctižádost a osvícení. Uklidňuje a utěšuje. Je barvou čisté duše a obnažené přirozené krásy. Obsahuje hojivou sílu, je inspirací k životu.

Velikost délka 55cm, šířka obou křídel 40cm

 

Skladem
Kód: 2849300
2 650 Kč / ks

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

 

BÍLÁ BARVA

Bílá symbolizuje světlo, duchovnost, spiritualitu, čistotu, panenskou nevinnost, chlad, vše neviditelné, nepoznané, tajemné. Odhaluje pravdu a upřímnost. Je symbolem sjednocení, průhlednosti, neúplatnosti, upřímnosti, spravedlnosti a nových začátků. Bílá je dokonalost, svoboda, pravda, ctižádost a osvícení. Uklidňuje a utěšuje. Je barvou čisté duše a obnažené přirozené krásy. Obsahuje hojivou sílu, je inspirací k životu.

Ochraňuje před negativními energiemi, usnadňuje napojení na energie přírodních sil. Bílá barva bývala u starých Slovanů barvou ,,smuteční“, dávala duším odcházejícím na věčnost naději na znovuzrození, přinášela osvobození od všeho temného, od nelásky, od pozemských pout.

Bílá sama o sobě není barvou, skrývá celé barevné spektrum, tím symbolizuje vše neodhalené a skryté. Je přímou cestou k vyšším rovinám vědomí. Cokoliv v přírodě je bílé je jedinečné, originální a zároveň magické, čisté a posvátné. Jako mléko, bílé květiny, lilie, leknín, bílá labuť, bílý kůň, křišťál, perla, slonovina, čistá bílá oblaka. Stejně tak bílá sněhová pokrývka, která chrání přírodu před třeskutými mrazy.

Někdy se díváme na bílý Měsíc, tajemný, magický a vševědoucí, kdy je odhalen ve své přirozenosti, kdy jej neoslňuje odražené světlo Slunce. Tehdy je ve své bílé barvě zahalen posvátným tajemstvím. Bílé vlasy starce jsou symbolem zrání, laskavosti a moudrosti. Tajemstvím je zahalena také nejedna Bílá paní, zjevující se na hradech a zámcích v bílém rouše.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

  

Překrásná andělská křídla jsou z materiálu polyresin.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 29.3.2023
Opravdu nádherná a precizní práce, stále máme s manželem potřebu se jimi kochat :) Moc milý byl osobní dopis i způsob zabalení křídel s peříčky a dárečkem navíc. Je znát, že vše bylo děláno s láskou .. Děkujeme :)
5
I Avatar autora | 19.3.2023
Křídla jsou opravdu krásně zpracovaná. Potěšil mě osobní pozdrav i přiložená peříčka. No, není život kouzelný? :)
5
HV Avatar autora | 14.2.2023
Křidla jsou krasne,zasilka perfektně zabalena.
5
Avatar autora | 12.10.2022
Křídla jsou moc pěkná, doporučuji ????.
5
RS Avatar autora | 18.12.2021
Krásné, úžasné naprosto splnilo očekávání ????❤❤❤ A přání s věnováním pohladilo.... Děkuji ať se Vám jen daří ???????????? s pozdravem Vaše spokojená zákaznice...Skálová Romana Krnov
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milá Romanko, rádo se stalo, jsme rádi, že jste s námi spokojená. Tohle těší úplně nejvíc. Jana
5
MZ Avatar autora | 30.11.2021
Nádherná křídla. Jako opravdová.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milá Marti, jsme rádi, že jste spokojená. Jana
5
Š Avatar autora | 24.9.2021
Vhodne pre originálny a kreatívny darček.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 15.10.2021
Děkujeme. Jana
Zpět do obchodu