Orgonitový kužel - hojivá energie 6,5cm

Silně léčivý a uzdravující orgonitový kužel, který léčí jak naše tělo, tak naší duši.

Přináší nám do života trpělivost, píli a umění nic neodkládat.

Pomáhá nám k plnému napojení a správnou funkci 7. korunní čakry, kdy nám umožňuje se spojit s vesmírem a být v rovnováze

Velikost 6,5x5cm, dosah 5m

Skladem
Kód: HH2023970
770 Kč / ks
SLOŽENÍ

Čaroit, měděné šponky a křišťálová pryskyřice

  

KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOSTI

 

ČAROIT

Čaroit je kámen, který dodává energii, zmírňuje stres, negativní emoce a energie přetváří v hojivou energii, dobíjí náš organismus.

Čaroit podporuje imunitní systém, obranný systém a centrální a vegetativní nervový systém.

V nepřehledných a komplikovaných situacích náš čaroit učí náhledu, udělat si jasno a krok za krokem řešit problémy, které se na první pohled zdají neřešitelné.

Učí nás trpělivosti, píli a pravidlu nic neodkládat. Posiluje paměť.

Čaroit napomáhá transformaci a napojuje svého nositele na vyšší realitu. Současně má obrovskou hojivou moc na tělesnou i citovou rovinu osobnosti. 

Léčebné využití

- Transformuje negativní energii v hojivou sílu, stejně jako mění pocit nerovnováhy v příjemný stav harmonie.

- Vyčerpanému tělu dodává energii, uvádí v soulad protiklady a reguluje krevní tlak. 

- Působí blahodárně na oči, srdce, játra a slinivku břišní.

- Napravuje poškození jater způsobené alkoholem. Pomáhá se zbavit křečí a bolestí.

- Čaroit přináší hluboký tvrdý spánek plný živých snů. Zahání nespavost a pomáhá dětem klidně usínat.

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

FIALOVÁ BARVA

Poskytuje nám spojení s vyššími dimenzemi a pomáhá při meditaci práci s minulými životy, při věštění ze svíček a zrcadel a při astrálním cestování. Poskytuje také duchovní ochranu.

Fialová je obzvláště účinná při léčení ducha a toho, co leží v minulosti.

Jako univerzální léčitel ulevuje při alergiích, astmatu, poruchách spánku, při problémech s očima, ušima, nosem a kůží, při migrénách, je přírodním sedativem.

Zklidňuje neurózy a pomáhá při porodech. Léčí zhoubné nádory a leukémii.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

JAK NA NÁS ORGONIT PŮSOBÍ?

Orgonit působí vždy a všude. Ať tomu věříte, nebo ne. Ať jeho energii cítíte, nebo ne.

Vždy pracuje na zlepšení a vyčištění energie kolem nás.

Po chvilce držení orgonitu v zavřené dlani ucítite šířící se teplo a jemné pulzování.

Orgonit přeměňuje veškerou negativní energii na pozitivní, očišťuje vás, vaše okolí, předměty, květiny i domácí mazlíčky.

První použití orgonitu může být pro citlivější jedince velmi silné, někteří doslova pociťují „kopnutí“ energie a následné velmi silné pulzování.

 

MĚĎ A JEJÍ DUCHOVNÍ VÝZNAM

V duševní rovině posiluje koncentraci, podporuje sebedůvěru a sebevědomí, zahání apatii, vyrovnává citové výkyvy, tiší neklidné srdce, rozčilení a hysterii.

Oživuje fantazii a smyslnost. 

Po zdravotní stránce působí měď protizánětlivě. V centru solaru plexu posiluje vegetativní nervovou soustavu.

Podporuje činnost jater, žlučníku, ledvin a plic. Energie mědi krásně souzní se srdeční čakrou, rozvíjí lásku a sebelásku. 

 

Naše orgonity jsou vyráběny nádhernými bytostmi s láskou a trpělivostí, ale hlavně na základě jejich mnohaleté praktické zkušenosti a práce s energiemi. Každý orgonit je unikátní a vyrobený v jejich kouzelném domečku zaplněném drahými kameny, tvořivou energií a láskou.

Nerovnosti a bublinky nejsou na závadu a nemají žádný vliv na působení orgonitu.

Každý kousek je originál a nikdy nenajdete dva stejné. Foto je ilustrativní.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KV Avatar autora | 2.10.2023
S výrobkem jsem moc spokojená, splnil očekávání.
5
SF Avatar autora | 7.6.2022
Orgonit hojivou energii jsem objednala jako dárek. Na obrázku je krásně lesklý. Ve skutečnosti mám matný lehoučký kužel, kterém pochybuji že se v něm ukrývají nějaké kameny... :-(. Nyní jsem v rozpacích, zda ho mám vůbec s dobrým úmyslem darovat. Jsem zklamaná o to více, když jsem ten samý našla na netu za poloviční cenu. I ten orgonit, který jsem si objednala pro sebe.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 7.6.2022
Milá paní Silvie, mrzí mne, že nejste spokojená. Fotka může být někdy zavádějící, i když se snažím, aby odpovídaly realitě. Orgonity nakupujeme hotové, právě od prodejců, které zmiňujete, že mají za polovic, jejich cena je náš náklad za orgonit, je asi tedy pochopitelné, že cena je u nás jiná..)))) V orgonitu jsou deklarované kameny, dle popisu, jdou i vidět , pyramida není neprůhledná.... Jsou vyrobené z kamínků, malých čoček, zalitých v pryskiřici, orgonit není nikdy moc těžký, pokud v něm nejsou velké kamenné tromly, což v tomto kuželu nejsou. V každém případě máte možnost výrobek vrátit, není nic jednoduššího, než mi napsat přímo a pokusit se domluvit. Ještě nikdy jsem nikoho neodmítla , nemám dobrý pocit z nespokojeného zákazníka, proto každému vždy vyjdu vstříc. Tím, že napíšete nespokojené hodnocení, vám kužel ani dobrý pocit nevrátí.)))) Já třeba ani nevím, že nejste spokojená, když mi o tom nepovíte...)))) A věřte, že vše jsou ruční výrobky a ano, stát se může, že se další kopie toho samého nepovede úplně přesně, jako předloha. Není v mých silách každý jednotlivý výrobek fotit zvlášť. Navíc je v popisu zboží uvedeno, že foto je ilustrační, že se jedná o ruční výrobu. Mrzí mne, že jste se neozvala, a neměla jsem možnost to k vaší spokojenosti vysvětlit, vrátit peníze, či se vám omluvit za vaše zklamání.... Třeba byste pak mohla mít aspoň lepší pocit z milého servisu při reklamaci. Mějte se krásně Jana
5
PL Avatar autora | 19.11.2019
Krásný večer Janičko ❤ Dnes mi dorazilo zboží od Vás, úžasné pyramidky ❤ jehlan a kytička ❤ Děkuji jsou nádherné Co mne, ale dojalo...psaný dopis od Vás a nádherný dáreček a úchvatné peříčko v nádherné lila barvě, kterou MILUJU❤ MUSELA JSEM ZMÁČKNOUT SLZU...děkuji...děkuji...děkuji...❤ nesmírně si dárečků vážím a jsou na čestném místě v mém kouzelném salónku ❤ Peříčko je nádhernou součástí květiny ❤ Krásné dny Vám Janičko❤a mnoho úspěchů a radosti❤s LÁSKOU a velikým poděkováním Linda❤
Zpět do obchodu