Obraz - Anděl Radosti- Olej na plátně 60x30cm

Ručně malovaný obraz - olej na plátně s názvem "Anděl Radosti.

Obraz je vyveden v krásné oku lahodící tyrkysové barvě, s nádherným bělostným andělem, jež má výrazně reliefní rusé vlasy. Anděl, jež nás svou energií nabádá k radostnému skotačení a žití v radosti. Vždyť co je více, než radost, štěstí, otimismus a naděje.... To vše tento anděl zrcadlí.

Strážný anděl stojí vždy při nás, naslouchá našim přáním, našim smutkům i našim radostem, Je to nejbližší bytost našeho srdce i duše.

Velikost 60x30cm

Vyrobíme do 2 týdnů
Kód: 20200130
3 600 Kč / ks

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

 

TYRKYSOVÁ BARVA

tato barva napomáhá k opuštění role oběti a přijetí role tvůrce. Ne náhodou, pokud řekneme azuro, představíme si jasnou oblohu, moře, s čímž většina z nás má spojené pozitivní asociace. Dovolenou, volnost, svobodu, hlavu osvobozenou od vzorců a povinností. V praxi napomáhá komunikaci ve všech oblastech. Nejen ke správnému vyjadřování a nacházení vhodných slov v jazyce mateřském, ale i cizím. K myšlení v cizím jazyce …

Symbolizuje lásku, radost a veselost, optimismus,  vibraci delfínů, kreativitu, tvůrčí schopnosti, komunikaci. TYRKYSOVÁ JE BARVA UZDRAVENÍ.

 

MODRÁ BARVA

Je dobrá na hlasivky a pomáhá při jasné komunikaci a vyjadřování. 

Modrá přináší možnosti povýšení v zaměstnání, rozšíření obchodních a společenských příležitostí, zlepšení finančního ohodnocení na základě předchozího úsilí. Přináší úspěch při jednání s úřady, při dosahování spravedlnosti a v situacích, kdy chceme nebo musíme někoho vést.

Modrou auru mívají často léčitelé. Modrá je přirozeně antiseptická, uklidňuje a ochlazuje, ulevuje při bolestech hlavy nebo migrénách, při unavených očích, bolestech uší a bolestech v krku. 

 

5.ČAKRA - KOMUNIKAČNÍ A KREATIVNÍ

Pátá čakra je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace, přispívá k uvědomění slov, inspirace.

Přes krční čakru vyjadřujeme EMOCE smích, pláč, pocity, radosti strachu, vzteku, lásky, přání, myšlení, myšlenky, názory a vnímání našeho světa. Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy /tanec, kreslení, hudba.../

Úplně otevřenou krční čakrou vyjadřujeme otevřeně a bez obav své pocity, myšlenky a vnitřní poznatky, do popředí se vkrádá harmonické

vědomí našeho Já. Jsme schopni přiznat svoji slabost i ukázat svoji sílu. Máme schopnost vyjádřit tvořivě sebe samého s celou svou osobitostí,

ale umíme stejně tak dobře mlčet, je-li to zapotřebí. Máme dar umět naslouchat druhým, naslouchat srdcem a s vnitřním porozuměním. 

Nenecháváme se ovlivňovat nebo „předělávat" jinými lidmi, zachováváme si naopak svoji nezávislost, svobodu a nasměrování.

Máme schopnost učit se a koncentrovat, racionálně myslet a rozlišovat mezi pravdou a lží. Mluvíme a vyjadřujeme se sebejistě a bez obav.

  

Obraz namalovaný v ČR. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu