Květ života - Dřevěná krabička 17x12x5cm

Dřevěná reliefní krabička s motivem květu života s plyšovým velurem uvnitř krabičky. Krabička velikostně odpovídá vykládacím kartám, které se do ní pohodlně vejdou.  Jinak se do ní dají uloživ všelijaké tajné poklady, nebo ji můžete využít jako dárkovou krabičku, šperkovnici, k uložení peněz a pod.....

Zespodu je opatřena pěnovými nožičkami, aby krásně seděla na vašem nábytku. Krabička je opatřena malými "neviditelnými" panty, po zavření cvakne a drží o vnitřní hranu, nemá žádnou petličku, nebo nic jiného, co by vás v jejím jemném designovém vzhledu rušilo.

Velikost 17,5x12,5x5,5cm výška

Skladem
Kód: 98293826
590 Kč –22 % 460 Kč / ks
Květ života - Dřevěná krabička 17x12x5cm
590 Kč –22 %

KVĚT ŽIVOTA

Prastarý posvátný symbol, který harmonizuje, léčí tělo i duši, dodává energii a pomáhá napojit se na naše vnitřní světlo.

Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Představuje diagram stvoření prostoru, času, veškeré hmoty i života.

Je symbolem moudrosti, vhledu do problémů a porozumění. Člověk je díky němu schopen proniknout do podstaty věci a odhalit pro sebe samého, kým on vlastně je.

Jedná se o jeden z nejsilnějších symbolů, který nám dává naše kořeny, ale zároveň jsme schopni díky němu vystoupat výš a vidět dál. Nošením o sebe Vám předá svoji energii i sílu pochopení toho, co se nám děje a proč.

Posvátná geometrie je podstata Všeho vyjádřená v jednoduchých symbolech, obrazcích a prostorových tělesech. Posvátná geometrie spojuje všechny duchovní a náboženské systémy, filosofii, teologii, psychologii, přírodní vědy – biologií, geologií, astronomií, velmi se týká i historie, umění a architektury. Vyskytuje se v mnoha kulturách napříč historií a její metody můžeme nalézt v plánování a stavbách různých chrámů, mešit, kostelů, oltářů, posvátných studen nebo třeba návsí a také v duchovním umění. Má podobné historické základy jako numerologie, protože ve starověku se geometrie a aritmetika spojovaly v jeden celek a aritmetické zákonitosti byly vyznávány jen pokud měly oporu v geometrii.

 

HNĚDÁ BARVA

Je barvou země a tvoří tak její charakter. Je spíš pasivní, zato pomáhá probudit zdravý rozum, schopnost stát nohama na pevné zemi. Symbolizuje dobré zdraví, namáhavou práci, stabilitu a odměnu za úsilí.

Základní význam hnědé odpovídá potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění.

Vyjadřuje pocit bezpečí, jistoty a potřebu držet se pevných zásad. Hnědá má zklidňující účinek, který nám pomáhá jít vlastní cestou a nesejít z ní. Umožňuje nám soustředit energii na bezprostřední cíl, aniž bychom se rozptylovali usilováním o všechno možné.

Hnědou je dobré se obklopit, když se cítíme nedostatečně ukotveni a potřebujeme dát svému životu pevný základ nebo toužíme po bezpečné ochraně. Je to dobrá barva k dokončení věcí a úkolů. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VN Avatar autora | 2.5.2024
Naprosto úžasná ❤️
Zpět do obchodu