Strom života Stolek z manga 30cm

Luxusní dřevěný masivní stolek z exotické dřeviny mangovníku.

Na vrchní desce stolku je vyřezávaný reliéf ve tvaru Stromu života - velmi vkusný a povedený.

Stolek je stabilní a velmi hezký v interiéru.

Dá se na něj ledasco postavit, nebo vám poslouží k sezení, na postavení, nebo jen tak jako dekorace do interiéru.

Velikost 30x33cm, výška 23cm

Skladem
Kód: 20220710
1 600 Kč –34 % 1 050 Kč / ks
Strom života Stolek z manga 30cm
1 600 Kč –34 %

STROM ŽIVOTA JEHO VÝZNAM

Symbol Stromu života přináší svému nositeli hojnost, sílu, plodnost, stabilitu a tvořivost. Podporuje šťastné a zdravé rození potomků. Proto je tak oblíbený.

Strom života je významný symbol. Mytický strom poznání. Uctívaly ho snad všechny kultury. Egypťané, Číňané, Mayové i křesťané.

Přestavuje totiž stvoření člověka i jeho nesmrtelnost. Kořeny stromu představují podsvětí,  kmen pozemský svět a větve sahají až do nebe.

Strom symbolizuje i sílu přírody a propojení člověka nejen s její energií, ale i celým vesmírem, jehož jsme součástí. Silné kořeny stromu naznačují, že bez pořádných kořenů žádný strom stát nemůže. Jinak by ho první silný vítr vyrval ze země. Tedy i člověk potřebuje silné kořeny v podobě své rodiny a blízkých, o které se může opřít, když přijde vichřice.

 

 

 

HNĚDÁ BARVA

Barva hojnosti, bohatství , domova a naplnění. Pomáhá při osvojování si nových dovedností, především v druhé polovině života.

Je to také barva Matky Země a zemských duchů, takže je vhodná při práci na ochraně životního prostředí.

Hnědá vstřebává bolest, zvyšuje fyzickou energii a základní síly, ulevuje při potížích s nohama, rukama, páteří a tlustého střeva, při bolestech v zádech. 

 

 

 

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HS Avatar autora | 23.11.2022
Stoleček je bytelný, poslouží i jako schůdek do vyšších regálů, myslím, že unese hodně! Kvalitní.
5
I Avatar autora | 14.11.2022
Stoleček je nádherný z krásného dřeva. Strom života vypadá moc pěkně . Nohy jsou šroubovací, očíslené, aby šly do správných otvorů. Stojí pevně a rovně. Hodí se na kytku, svíčku ve skle nebo cokoliv chcete, vždycky to tam bude vypadat hezky. Rozměrově vyhovuje, nikde nepřekáží. Dobře že jsem si ho koupila, jsem z něj nadšená.
Zpět do obchodu