Himalájská solná lampa - Srdce 22x20cm, 5kg LED

Jedinečná 5kg Himalájská solná elektrická lampa ve tvaru SRDCE vám vytvoří příjemný prostor a krásnou stínovou podívanou, jež zahřeje na duši i na těle.

Nechte vstoupit do vašich domovů klid, relaxaci i odpočinek s jemnou energii Himalájské soli, která dokáže vybalancovat domácí klima i atmosféru. Naladí vás na mírnější, neuspěchanou vlnu a dopřeje vám harmonii v klidu a bezpečí domova.

Lampa stojí na vkusném dřevěném podstavci, kde je zabudováno osvětlení. Překrásně přes ní proudí i denní světlo a lampa doslova září.

Rozměry jsou 22x20cm, lampa váží 5kg

Skladem
Kód: 20240112
1 350 Kč / ks

Lampy jsou vyrobeny ze vzácné himalájské soli. Každá je ručně vyřezána z pevných čistých bloků. Vzhledem k přirozenému kolísání obsahu minerálů se odstíny jednotlivých lamp mohou odlišovat.

Solné lampy jsou přírodní ionizátory, což znamená, že mění elektrický náboj cirkulujícího vzduchu. Čistí vzduch absorbováním vlhkosti, filtrují prach a plísně z vnitřního vzduchu.  Solné lampy produkují měkké, teplé oranžové světlo, o kterém je známo, že pomáhá při stresu, relaxaci a má uklidňující účinky.

 

Srdce je symbolem lásky na všech stávajících úrovních.

Srdce, srdíčko – význam Duševní oheň lásky spojující, prozařující lidi, symbol bezpodmínečné lásky, vděčnosti, úcty k sobě i k ostatním.

Srdce je největší a nejvýstižnější symbol lásky, tady není třeba slov, stačí dát našemu milému srdce a bude vědět že nám na něm záleží a máme jej rádi.

  

Každá lampa je dodávána s elektrickým kabelem a objímkou. LED žárovku 5W máte od nás jako bonus k lampě.

Barva - odstín lampy je náhodným výběrem, do objednávky nelze zajistit určitý odstín lampy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu