Lapač snů - Magická ochrana 16x54cm

Ručně vyrobený lapač snů s křišťálovým andělíčkem ve svém středu. Kruh lapače zdobí fialové napletené perličky.

Peří je velmi bohaté a je hustě napleteno.

 Lapač je vyveden ve fialové barvě, jež představuje prastarou moudrost a spiritualitu, záhady, tajemno a magii, je naším motorem v tvůrčí činnosti a pomáhá nám v komunikaci s vyššími sférami a anděly.

Lapač má průměr 16cm, celková délka je 54cm

Skladem
Kód: 20190703
1 150 Kč / ks

Spokojený kvalitní, ničím nerušený spánek po celou noc. Ochranná moc, která nás ve spánku stráží, odvádí od nás zlé sny a ty krásné nám vkládá k upamatování. Navíc krásný originální doplněk do ložnice.

 

LEGENDA O LAPAČI SNŮ

Lapač snů je indiánský amulet s neobvykle pozitivní silou. Podle legendy se špatné zlé sny zachytí v síti lapače a ráno jsou oslněny denním světlem, ty dobré už během spánku sklouznou zpět po peříčcích, nebo stužkách zpět do duše spícího. Funguje také jako ochranný symbol, zlepšuje proudění energie a zabraňuje jejímu úniku.

Lapač snů je dobrým pomocníkem pro klidný spánek, který pročistí vaše sny a ozdobí vaši ložnici.

 

 

KAM LAPAČ UMÍSTIT?

Lapač snů umístěte v místě vašeho spánku

- zavěste jej do volného prostoru pro nejlepší ochranu přímo nad postel

- pro posílení energie na stěnu

- pro rozptýlení negativní energie zavěste do středu pokoje ke stropu

- pro udržení dobré energie ho umístěte do okna.

 
FIALOVÁ BARVA

Poskytuje nám spojení s vyššími dimenzemi a pomáhá při meditaci práci s minulými životy, při věštění ze svíček a zrcadel a při astrálním cestování. Poskytuje také duchovní ochranu.

Fialová je obzvláště účinná při léčení ducha a toho, co leží v minulosti.

Fialová barva je základní barvou mystiky, magie, meditace, duchovních schopností, spirituality, záhad, moudrosti a tvůrčí síly. Vibrace fialové ovlivňuje šestý smysl a tím také odpovědnost. Čistí duši. Podporuje meditaci, učení se spirituálním dovednostem. Rozptyluje negativní myšlenky, pocity úzkosti, pročišťuje metabolismus, podporuje fantazii. Je barvou nepřehlédnutelné originality (obsahuje v sobě modrou a červenou).

Příliš mnoho fialové barvy však představuje samotu, vnitřní žal a uzavírání se do smutných vzpomínek. Soustředíme se na fialovou barvu pro podporu duchovních a všech spirituálních schopností, duchovní meditace, učení se magii, soustředění. Popřípadě zrušení kletby, pokud máme pocit, že proti nám někdo vysílá negativní energii.

 

Lapače jsou vyráběny rukou naší šikovné dodavatelky a autorky, která každé pírko, kvítek, či stužku vkládá s láskou. Vše vyrobeno po jednotlivých kusech pro nás v České Republice. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 6.10.2022
Krásný lapač snů, nádherně bohatý, přesně jako na fotce. Jsem velmi spokojená
Zpět do obchodu