Srdce - Slyším tvé srdce bít- sada 3ks

Set 3ks kovových srdcí, jež jsou vyrobeny z jednotlivých malých zvonivých rolniček. Jedna je navázana na druhou a vzájemně tak tvoří masu členitých rolniček.

Srdíčka jsou opatřena provázkem k zavěšení.

Krásná kovová dekorace, jedinečná a originální.

Velikost 18, 12 a 9cm

Skladem
Kód: 9829406
490 Kč / ks

Srdce je symbolem lásky na všech stávajících úrovních.

Srdce, srdíčko – význam Duševní oheň lásky spojující, prozařující lidi, symbol bezpodmínečné lásky, vděčnosti, úcty k sobě i k ostatním.

Srdce je největší a nejvýstižnější symbol lásky, tady není třeba slov, stačí dát našemu milému srdce a bude vědět že nám na něm záleží a máme jej rádi.

 

STŘÍBRNÁ  A ŠEDÁ  BARVA

stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. Eliminuje negativní síly, podporuje odhodlání, zajištění hojnosti, ochranu před negativní energií, odstranění zla. Je barvou Měsíce, měsíční magie a měsíčních bohyní. Je barvou jasnovidnosti, meditace, telepatie a astrálního cestování.

Čím je šedá světlejší, až stříbrná, vibrace její energie se posouvá a mění, navozuje rovnováhu. Vzhledem ke své ,,neviditelnosti“, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží zahnat do kouta. Světle šedá symbolizuje moudrost. Nezapomínejme, že šedá barva vznikne smíchá-li se bílá (den) s černou (noc). Šedá barva stojí na magickém rozhraní dne a noci, je barvou tajemného mezidobí – svítání a soumraku.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 2.5.2023
Jsem velice spokojená.❤️ Jsou krásné. ❤️Jen to největší srdce bylo málo vykrojené. Ale už jsem to silou napravila. Díky moc. Mám radost.
5
KR Avatar autora | 2.5.2023
Moc krásné. Děkuji.
Zpět do obchodu