Srdce mango na stojánku Pohlazení 20x45cm

Milé hladké, ručně vyřezávané srdce z tropické dřeviny Mangovníku na vysokém stojánku s podstavcem z manga, srdíčko má 20cm a je vysoké 45cm.

Kombinace manga a kovu působí industriálně v jednom působivém srdci. Podstavec je zespodu opatřen podložkami pro měkké stání na vaší polici bez poškrábání.

Hnědá barva srdce nám napovídá o potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění a DOMOVA.

Jedinečná a originální dřevěná dekorace - každé srdíčko je jedinečné a má malinko jiný tvar, nesouměrnost je způsobena ručním vyřezáváním.

Velikost 20x45cm

Skladem
Kód: 2045808
590 Kč / ks

Význam Symbolu Srdce

Srdce je univerzální symbol lásky, péče a soucitu. Od dávných dob představuje emoce a pocity, které jsou jádrem lidských vztahů.

 

Klíčové Význam

Láska a Romantika: Srdce je nejznámější symbol romantické lásky. Představuje spojení mezi dvěma lidmi a hluboké emocionální pouto.

Péče a Soucit: Srdce je také symbolem péče a empatie. Ztělesňuje schopnost rozumět a cítit s druhými.

Věrnost a Přátelství: V přátelství symbolizuje srdce oddanost a věrnost. Připomíná důležitost vzájemné podpory a důvěry.

Život a Vitalita: Srdce, jako životně důležitý orgán, symbolizuje samotný život, energii a vitalitu. Je to připomínka, že láska a emoce jsou nedílnou součástí našeho bytí.

Spiritualita a Ducha: V mnoha kulturách a náboženstvích je srdce považováno za sídlo duše a ducha. Představuje čistotu a pravdivost v našich záměrech a činech.

Symbol Srdce v Dekoracích

Dekorativní předměty ve tvaru srdce, jako je naše dřevěné srdce na stojánku, přinášejí do vašeho domova teplo a pozitivní energii. Jsou ideální pro vytváření útulné a láskyplné atmosféry a připomínají nám důležitost lásky a péče ve všech aspektech našeho života.

Přidejte symbol srdce do svého domova a nechte ho být stálou připomínkou krásy a síly lásky.

 

HNĚDÁ BARVA

Je barvou země a tvoří tak její charakter. Je spíš pasivní, zato pomáhá probudit zdravý rozum, schopnost stát nohama na pevné zemi. Symbolizuje dobré zdraví, namáhavou práci, stabilitu a odměnu za úsilí.

Základní význam hnědé odpovídá potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění.

Vyjadřuje pocit bezpečí, jistoty a potřebu držet se pevných zásad. Hnědá má zklidňující účinek, který nám pomáhá jít vlastní cestou a nesejít z ní. Umožňuje nám soustředit energii na bezprostřední cíl, aniž bychom se rozptylovali usilováním o všechno možné.

Hnědou je dobré se obklopit, když se cítíme nedostatečně ukotveni a potřebujeme dát svému životu pevný základ nebo toužíme po bezpečné ochraně. Je to dobrá barva k dokončení věcí a úkolů.

 

 

ČERNÁ BARVA

Spojuje se s negativitou a často mylně i se zlem, ale není to jenom barva smrti, nýbrž také regenerace. Tato víra pochází ze starého Egypta, kdy každoroční záplavy na Nilu přinášely černé bahno jako zdroj nového života. Černá se používá k potření negativity, opuštění starých smutků a zbytečných vztahů a jako přiznání žalu.

Léčení
Černá léčí nohy a kosti. Pomáhá také odložit staré stresy a úzkosti a léčí traumata. Podporuje odpočinek, léčí nespavost a napomáhá projít ztrátami. V léčení se používá poměrně zřídka a po použití vždy následuje infuze světla, neboť při neopatrném používání může vynést na povrch deprese. Velmi regenerativní je vydechování temnoty a nadechování světla či barev.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IB Avatar autora | 25.3.2024
Krásná práce, velká spokojenost
Zpět do obchodu