Drátované srdce Napojení na vlastní sílu 18cm

Drátované srdce s názvem "Napojení na vlastní sílu" 18cm

Je v něm napleteno mnoho mnoho jednotlivých drátěných výhonků s různorodými korálky. Toto je bez zelených lístků, které vám také ale rádi do srdíčka vpleteme.

Srdíčko je vyvedeno v 3D - ze všech stran stejně bohaté... Není to placka.

Působí na naši 1.kořenovou čakru - která nám dává nám životní sílu prosadit se, vytrvat a přežít.  Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život, přináší nám prvotní důvěru, odolnost, důraz.

Srdíčko vám rádi vyrobíme v jakémkoli rozměru i barvě.

Velmi vhodné je na svatby ať už jako dekorace, nebo dárek pro novomanžele.

K srdíčku je možno připevnit řetízek na zavěšení.

Srdíčko je zabaleno v bílé dárkové krabici.

Velikost 18cm

DODACÍ LHŮTA 2.TÝDNY

Skladem
Kód: 20200517
2 250 Kč / ks
Kategorie: Srdce
Záruka: 2 roky

 

ČERVENÁ BARVA

Červená představuje akci, sílu, rozhodnutí, fyzickou energii a zdraví, pohlavní vášeň a potenci, přežití a hnací sílu k pozitivní změně. Poskytuje také odvahu postavit se proti nespravedlnosti a pasivitě.

Červené světlo se spojuje s reprodukcí a plodností, pomáhá při menstruačních problémech a sexuálních dysfunkcích, především v případě impotence.

 

PODPORA 1.KOŘENOVÉ ČAKRY

Je-li první čakra otevřená a harmonicky funguje, cítíme spokojenost, vitalitu, stabilní a vnitřní sílu, materiální jistotu. Cítíme se být zařazeni do přirozeného běhu života a její součástí, jsme šťastni.

Máme schopnost se prosadit, jsme odolní, vytrvalí. Zažíváme jistoty, že můžete dostat všeho co je zapotřebí - jídlo, bezpečí, ochranu... Vše co se vám dostává přijímáte s vděčností.

 

Všechny srdíčka jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak. Vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 24.1.2021
Srdíčko je dárkem pro mou dceru k 26.narzeninám:) Měla ohromnou radost
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 24.1.2021
Sabi, tak to máme radost zase my. To je paráda..))) Jana
Zpět do obchodu