Srdce - Sůl nad zlato 9cm 250g

Srdce s názvem "Sůl nad zlato" z Himalájské soli s mnohým využitím. Je to krásný kus soli ve tvaru srdce o váze cca 250g.

Srdíčko má vícero použití. Nejen, že je to krásná a nepřehlédnutelná dekorace, která potěší nejedno srdce, ale dá se použít také jako masážní kámen, kosmetický přípravek - funguje jako sůl, kterou si běžně dáváme do koupele, jen je v celku a dá s ním tak namasírovat a vyživit ve sprše jakoukoliv část těla. Když se solný krystal namočí, má příjemnou hladivou strukturu, která nám umožní si jej jemně rozetřít po celém těle. Dá se také výborně použít i jako přírodní deodorant. 

Barva srdíčka je celá škála oranžové barvy.

Velikost 9x9cm, váha cca 250g

Skladem
Kód: 21127
170 Kč / ks

Srdce je symbolem lásky na všech stávajících úrovních.

Srdce, srdíčko – význam Duševní oheň lásky spojující, prozařující lidi, symbol bezpodmínečné lásky, vděčnosti, úcty k sobě i k ostatním.

Srdce je největší a nejvýstižnější symbol lásky, tady není třeba slov, stačí dát našemu milému srdce a bude vědět že nám na něm záleží a máme jej rádi.

 

 

JAK HIMALÁJSKÁ SŮL FUNGUJE?

 

Jak pečovat o svou pokožku?

Himalájská sůl je bohatá na minerály, obsahuje více než 84 minerálů a stopových prvků jako vápník, hořčík, draslík, měď a železo prospěšné pro tělo i pokožku, je vitalizující, dezinfekční a antibakteriální. Můžeme ji použít při kožních problémech jako jsou ekzémy a akné a také při pocení nohou nebo plísních nohou.

Ve srše i koupeli

Navlhčete solný krystalový kámen jako mýdlo a rozetřete jej po celém těle. Opláchněte vodou, případně nechte sůl na pokožce do druhého dne a poté opláchněte. Časem srdíčko ohladí svůj tvar a ubývá, až z něj zbydou menší kousky, které krásně využijete při své koupeli.

Deodorant 

Pro mne třeba ideální na noc, kdy chci, aby tělo dýchalo, ale zároveň se chci cítit svěže a voňavě. Díky antibakteriálnímu účinku je himalájská sůl velmi vhodná jako deodorační kámen. Sůl zanechává ochrannou vrstvu, která pomáhá předcházet tvorbě bakterií, způsobujících zápach. Je tak milou přírodní alternativou k deodorantům z drogérky. Pro mne třeba ideální na noc, kdy chci, aby tělo dýchalo, ale zároveň se chci cítit svěže a voňavě.

Masážní kámen
Masáž masážním kamenem z krystalů soli zlepšuje prokrvení kůže, svalů a pojivových tkání. Má relaxační a detoxikační účinky, čistí pokožku a zjemňuje ji.

Zahřejte masážní kámen v teple rukou nebo v mikrovlnné troubě (cca 30-45 s při 700 Watt). Masírujte větší plochy těla plochými konci masážního kamene a menší části těla zaoblenými konci.
Pro usnadnění masáže lze také použít masážní olej.  Vzhledem k porézní povaze kamenů solných krystalů, v nich olej může zůstávat - nasaje si ho.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AZ Avatar autora | 20.6.2023
Naprostá spokojenost !!! Srdíčka jsem darovala kamarádce k narozeninám a udělala jsem jí velkou radost 😍… Děkuji za vstřícný přístup paní Janičce 🙏❤️,která vše pečlivě zabalila a opět nezapoměla přiložit malou pozornost, v podobě Andělských přidélek 👼.
Zpět do obchodu