Drátovaná Zvonkohra Energie života 22x100cm

Červeno bílá se zelenými lístečky, tato zvonkohra nese "Energie života“ 22x110cm, 900g

Zvonkohra je provedena v maxi měřítku, dosahuje přes 110cm, má 7 pramenů, na jejichž koncích jsou přichyceny křišťály Preciosa, jeden je červený, v závěsech zvonkohry jsou připojeny skleněné mačkané korálky.

Zvonohra v nás evokuje přicházející energii a její proud zasáhne přímo naše srdce. Její barvy jsou plné života a radosti z něj. Její energie se rozplyne v našem domově a zaplaví také naše srdce.

Podporuje správné fungování naší 1. kořenové čakry.

 

Křišťál zavěšený na konci jednoho závěsu krásně září a při slunečním svitu na něj dopadajícím, kresli po zdech stovky duhových světelných koleček. Je to potěšení jak pro naše oči, tak pro naši duši - velmi nabíjející sluníčková světlohra.


Zasíláme v krásném dárkovém balení - ručně vyrobené dárkové luxusní krabici -, jež je v ceně zvonkohry, vystlaná podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.
Uvnitř pro každého malý osobní dárek.
Precizní ruční práce. Jedinečný a originální design.
Každá zvonkohra je vyráběna ručně, jeden drátek po druhém, na které se naplétají stovky jednotlivých komponentů.

Každá je jen jedna, každá zvonkohra se odlišuje různorodostí použitých korálků, takže ta "Vaše" bude opravdu originální a jen jediná.

DODACÍ LHŮTA JE 2.TÝDNY!

 

 

Skladem
Kód: 20200404
3 150 Kč / ks
Kategorie: Zvonkohry
Záruka: 2 roky
KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOSTI

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

ČERVENÁ BARVA

Červená představuje akci, sílu, rozhodnutí, fyzickou energii a zdraví, pohlavní vášeň a potenci, přežití a hnací sílu k pozitivní změně. Poskytuje také odvahu postavit se proti nespravedlnosti a pasivitě.

 

1.ČAKRA KOŘENOVÁ

Základní čakra nás spojuje s fyzickým světem. Dává nám životní sílu prosadit se, vytrvat a přežít.  Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život, přináší nám prvotní důvěru, odolnost, důraz.

Je-li první čakra otevřená a harmonicky funguje, zažíváte hluboké osobní spojení se Zemí a jejími tvory, spokojenost, vitalitu, stabilní a vnitřní sílu, materiální jistotu. Cítíte se být zařazeni do přirozeného běhu života a její součástí, jsme šťastni.

Máme schopnost se prosadit, jsme odolní, vytrvalí. Zažíváte zemi, kde můžete dostat všeho co je zapotřebí - jídlo, bezpečí, ochranu.

 

Všechny zvonkohry jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak, větve také. vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LD Avatar autora | 31.7.2020
Som veľmi spokojna. Zvonkohra je prekrásna a komunikácia s pani majiteľkou a jej ústretovosť na 1*. Všetkým odporúčam.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 31.7.2020
Luci, velmi děkuji za vaše milá slova... Jsem ráda, že se vám výrobek líbí. Jana
5
HJ Avatar autora | 27.6.2020
Největší možná spokojenost! Zvonkohra je nádherná pro oko, pro uši i pro duši!!!
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 27.6.2020
Haničko, to jsme z celého srdce rádi...)))) Jana

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení