Drátovaná Maxi zvonkohra Vánoční čas 24x115cm

Slavnostní Vánoční luxusní zvonkohra vyvedená v odstínech - zelené, červené, zlaté, oranžové.....

Netradiční dekorace, kterou jen tak nikde neuvidíte, velká 115cm, samotný věneček má průměr 24cm, celá váží skoro 1 kilogram!!!! Je to macek!

Je na ní spotřebováno skoro 5m! závěsného řetízku, který je z pozinkovaného nerezového drátku - každé malé esíčko řetízku je stříháno a ohýbáno ručně jedno po druhém, po té spojeno v jeden dlouhý řetízek...))))

Do závěsu zvonkohry jsme zapletli pouze skleněné korálky, broušené křišťály feng shui, dole jsou zavěšeny pravé Achátové plátky. Naprostá nádhera, kterou fotka nevystihne. Každá zvonkohra od nás je originál, do každé dáváme trochu jiné komponenty, proto ani dvě stejné nelze mít - jedná se o originální jedinečný kousek.

Vhodná k zavěšení do venkovních prostor, pergol, verand i ven.

Ohnivý achát udržuje pevné spojení se zemí. Jeho energie působí uklidňujícím způsobem, přináší pocit bezpečí a jistoty. Jakožto krystal se silnými uzemňujícími účinky dokáže poskytnout oporu v těžkých chvílích.

Zasíláme v krásném dárkovém balení, jež je již v ceně stromu s podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.

Rádi vám ji vyrobíme na přání do cca 3 týdnů.

25x98cm /1000g

Doba výroby cca 14dní!

Skladem
Kód: 20191133
2 800 Kč / ks

KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOSTI

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

ACHÁT OHNIVÝ

Ohnivý achát udržuje pevné spojení se zemí. Jeho energie působí uklidňujícím způsobem, přináší pocit bezpečí a jistoty. Jakožto krystal se silnými uzemňujícími účinky dokáže poskytnout oporu v těžkých chvílích. Ohnivý achát má značné ochranné účinky, zejména proti uhranutí. Vytváří kolem těla ochranný štít, odráží negativní síly zpět k jejich zdroji, aby původce špatného pochopil, co ve skutečnosti činí.

V citové rovině achát pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost, kterou někdy nosíme v srdci. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, neboť odstraňuje vnitřní napětí. Rádi vám zvonkohru vyrobíme ve vašich oblíbených barvách tak, aby ladila s vánočními dekoracemi u vás doma.
Achát je schopný nás konejšit a uklidňovat, napomáhá k tomu aby jsme věřili v sebe sami a přijímali se taková, jací doopravdy jsme - bez masek, rolí a příkras, dodává člověku odvahu, aby byl sám k sobě upřímný, dokáže nám evokovat uvědomění a vzpomínky - tzv AHA efekt.

 

Všechny zvonkohry jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak, větve také. vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života