Závěsná kovová lucerna Provance set 2ks

Set 2ks stylových vintage tepaných kovových luceren. Barva je taková jakoby oprýskaná v kombinaci bílé se zlatou. Zavěšuje se na ozdobný řetez, jež je součástí lucerny.

Koule se uzavírá na petličku a dá se celá rozevřít na dvě poloviny - úplně na plocho.

Hodí se na aranžování v každém ročním období, tak vám poslouží jako předmět na léto na terasu a stejně pak na podzim, vánoce i jarní dekoraci... Stejně tak si ji můžete nechat je tak prázdnou...

Lucerna je vyrobena z velmi pevného kovu, jež je vystříhán do krajky ve spodní části, nahoře se spojuje v drátěnou konstrukci, která je vevnitř spodní krajkové koule. Tím, že je takto vyztužená, unese opravdu mnoho. Samotná je také taková těžší.

Průměr 30cm, celková délka 100cm

Průměr 20cm, celková délka 90cm

Skladem
Kód: 002013893
2 249 Kč –13 % 1 955 Kč / ks

VÝZNAM BAREV 

 

BÍLÁ BARVA

Bílá symbolizuje světlo, duchovnost, spiritualitu, čistotu, panenskou nevinnost, chlad, vše neviditelné, nepoznané, tajemné. Odhaluje pravdu a upřímnost. Je symbolem sjednocení, průhlednosti, neúplatnosti, upřímnosti, spravedlnosti a nových začátků. Bílá je dokonalost, svoboda, pravda, ctižádost a osvícení. Uklidňuje a utěšuje. Je barvou čisté duše a obnažené přirozené krásy. Obsahuje hojivou sílu, je inspirací k životu.

Ochraňuje před negativními energiemi, usnadňuje napojení na energie přírodních sil. Bílá barva bývala u starých Slovanů barvou ,,smuteční“, dávala duším odcházejícím na věčnost naději na znovuzrození, přinášela osvobození od všeho temného, od nelásky, od pozemských pout.

Bílá sama o sobě není barvou, skrývá celé barevné spektrum, tím symbolizuje vše neodhalené a skryté. Je přímou cestou k vyšším rovinám vědomí. Cokoliv v přírodě je bílé je jedinečné, originální a zároveň magické, čisté a posvátné. Jako mléko, bílé květiny, lilie, leknín, bílá labuť, bílý kůň, křišťál, perla, slonovina, čistá bílá oblaka. Stejně tak bílá sněhová pokrývka, která chrání přírodu před třeskutými mrazy.

Někdy se díváme na bílý Měsíc, tajemný, magický a vševědoucí, kdy je odhalen ve své přirozenosti, kdy jej neoslňuje odražené světlo Slunce. Tehdy je ve své bílé barvě zahalen posvátným tajemstvím. Bílé vlasy starce jsou symbolem zrání, laskavosti a moudrosti. Tajemstvím je zahalena také nejedna Bílá paní, zjevující se na hradech a zámcích v bílém rouše.

 

ZLATÁ BARVA

Je to nejmocnější léčivá barva ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností a poskytuje příliv léčivé energie při všech chronických a oslabujících chorobách.

Barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět. Pomáhá při dosahování cílů jako bohatství a uznání a vydělávání peněz.

Symbolizuje pocit zářícího štěstí - Je to barva správného, univerzální lásky a nejvyšších hodnot, velkorysosti a šlechetnosti.

 Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 15.11.2022
Sú nádherné
5
JV Avatar autora | 13.11.2021
spokojenost, lucerny jsou nádherné
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milá Jitko, to jsem ráda, že se vám líbí. Jana )))
Zpět do obchodu