Lucerna s tepanou stříbrnou stříškou a masivním uchem 55x20cm

Luxusní velká dřevěná masivní lucerna s překrásnou jasně stříbrnou tepanou stříškou. Lucerna má velké masivní ucho, které je dominantou celé lucerny. Je originální a netradiční.

Ideální k ozdobení větších prostor, či vstupních dveří, je fakt velká.

Lucerna je vykládaná skleněnými tabulkami skla, všechny detaily na lucerně jsou precizně provedeny, vyrobena z krásného dřeva. Nad uchem lucerny jsou estetické průduchy, které ve tmě překrásně svítí. V horní části je velké ouško k přenášení.

Svíčka se staví na vyvýšené dno lucerny, kam se vloží přes dvířka, otevírající se na petličku. Světlo se přes skleněné stěny lucerny krásně line do okolí a svítí velmi jasně. Je na ní pěkný a příjemný pohled.

Velmi vkusná a originální vánoční lucerna, která vám vykouzlí ty pravé vánoce.

Velikost výška vč. ouška 55x20cm

Skladem
Kód: 3857900A
1 795 Kč –13 % 1 560 Kč / ks
Lucerna s tepanou stříbrnou stříškou a masivním uchem 55x20cm
1 795 Kč –13 %

STŘÍBRNÁ  A ŠEDÁ  BARVA

stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. Eliminuje negativní síly, podporuje odhodlání, zajištění hojnosti, ochranu před negativní energií, odstranění zla. Je barvou Měsíce, měsíční magie a měsíčních bohyní. Je barvou jasnovidnosti, meditace, telepatie a astrálního cestování.

Čím je šedá světlejší, až stříbrná, vibrace její energie se posouvá a mění, navozuje rovnováhu. Vzhledem ke své ,,neviditelnosti“, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží zahnat do kouta. Světle šedá symbolizuje moudrost. Nezapomínejme, že šedá barva vznikne smíchá-li se bílá (den) s černou (noc). Šedá barva stojí na magickém rozhraní dne a noci, je barvou tajemného mezidobí – svítání a soumraku.

 

HNĚDÁ BARVA

Je barvou země a tvoří tak její charakter. Je spíš pasivní, zato pomáhá probudit zdravý rozum, schopnost stát nohama na pevné zemi. Symbolizuje dobré zdraví, namáhavou práci, stabilitu a odměnu za úsilí.

Základní význam hnědé odpovídá potřebě bezpečí, tepla, útulnosti spojené s touhou po jednoduchém, klidném a s přírodou spjatém životě. Dává nám pocit zakořenění.

Vyjadřuje pocit bezpečí, jistoty a potřebu držet se pevných zásad. Hnědá má zklidňující účinek, který nám pomáhá jít vlastní cestou a nesejít z ní. Umožňuje nám soustředit energii na bezprostřední cíl, aniž bychom se rozptylovali usilováním o všechno možné.

Hnědou je dobré se obklopit, když se cítíme nedostatečně ukotveni a potřebujeme dát svému životu pevný základ nebo toužíme po bezpečné ochraně. Je to dobrá barva k dokončení věcí a úkolů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu