Kovová maxi tepaná lucerna vykládaná sklem - Set 2ks

Set dvou kusů společných párových luceren.

Luxusní tepaná kovová a skleněná lucerna v maxi rozměrech 90x27cm, váha této lucerny je 5kg a 70x20cm.

Ideální k ozdobení větších prostor, či vstupních dveří, je fakt velká.

Lucerna je vykládaná skleněnými tabulkami skla, všechny detaily na lucerně jsou precizně provedeny, je na ní mnoho průhledů a zdobných prvků. V horní části je velké ouško k přenášení.

Svíčka se staví na vyvýšené dno lucerny, kam se vloží přes dvířka, otevírající se na petličku. Světlo se přes skleněné stěny lucerny krásně line do okolí a svítí velmi jasně. Je na ní pěkný a příjemný pohled.

Velmi vkusná a originální vánoční lucerna, která vám vykouzlí ty pravé vánoce.

Velikost výška vč. ouška 90cm, 25cm průměr a 70x20cm

Skladem
Kód: 2016665
6 864 Kč –41 % 4 037 Kč / ks
Kovová maxi  tepaná lucerna vykládaná sklem - Set 2ks
6 864 Kč –41 %

DUCHOVNÍ VÝZNAM MANDALY 

 

Pod slovem MANDALA si vizualizujeme zpravidla detailní kruhovou kresbu, rozmanitých vzorců a barev.

Mandala má však daleko hlubší význam, který si „trošičku“ poodkryjeme.

Samotné slovo „mandala“ pochází z klasického indického jazyka zvaném sanskrt. Název je odvozen od kruhu, který je „stavebním prvkem“ a jednoduchým základním tvarem obrazce. Kruh představuje celistvost a může být vnímám jako model pro organizační strukturu samotného života – kosmického diagramu, absolutního nekonečna. Symbolizuje pojmy „jak na hoře, tak dole“ – „jak uvnitř, tak venku“… vztahující se na hmotu i ne-hmotu, tělo i mysl.

Mandala se objevuje ve všech aspektech života hmotného i nehmotného – nebeské kruhy – Země, Slunce, Měsíc …, koncepční kruhy – kruh přátel, rodinný kruh, společenství … Mandala nás učí „sjednotit se“ – se sebou samým / nejen vnějším světem žiješ /, s ostatními – se světem jako celkem.

Podstatou Mandaly je „uvědomění“, díky čemuž můžeme změnit naše vnímání sami sebe, naši planetu, náš život … Mandala reprezentuje samotný Vesmír – makrokosmos i mikrokosmos – jehož složitého designu jsme součástí. Vnímat Mandalu pouze očima nestačí – obraz je skutečným momentem v čase, který učí Život žít v celistvosti s vnitřním pojetím nekonečna.

 

ZLATÁ BARVA

Je to nejmocnější léčivá barva ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností a poskytuje příliv léčivé energie při všech chronických a oslabujících chorobách.

Barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět. Pomáhá při dosahování cílů jako bohatství a uznání a vydělávání peněz.

Symbolizuje pocit zářícího štěstí - Je to barva správného, univerzální lásky a nejvyšších hodnot, velkorysosti a šlechetnosti.

 Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu