Kovová maxi tepaná lucerna vykládaná sklem - 90x27cm

Luxusní tepaná kovová a skleněná lucerna v maxi rozměrech 90x27cm, váha této lucerny je 5kg!

Ideální k ozdobení větších prostor, či vstupních dveří, je fakt velká.

Lucerna je vykládaná skleněnými tabulkami skla, všechny detaily na lucerně jsou precizně provedeny, je na ní mnoho průhledů a zdobných prvků. V horní části je velké ouško k přenášení.

Svíčka se staví na vyvýšené dno lucerny, kam se vloží přes dvířka, otevírající se na petličku. Světlo se přes skleněné stěny lucerny krásně line do okolí a svítí velmi jasně. Je na ní pěkný a příjemný pohled.

Velmi vkusná a originální vánoční lucerna, která vám vykouzlí ty pravé vánoce.

Velikost výška vč. ouška 90cm, 25cm průměr

Skladem
Kód: 2016665
3 400 Kč / ks

DUCHOVNÍ VÝZNAM MANDALY 

 

Pod slovem MANDALA si vizualizujeme zpravidla detailní kruhovou kresbu, rozmanitých vzorců a barev.

Mandala má však daleko hlubší význam, který si „trošičku“ poodkryjeme.

Samotné slovo „mandala“ pochází z klasického indického jazyka zvaném sanskrt. Název je odvozen od kruhu, který je „stavebním prvkem“ a jednoduchým základním tvarem obrazce. Kruh představuje celistvost a může být vnímám jako model pro organizační strukturu samotného života – kosmického diagramu, absolutního nekonečna. Symbolizuje pojmy „jak na hoře, tak dole“ – „jak uvnitř, tak venku“… vztahující se na hmotu i ne-hmotu, tělo i mysl.

Mandala se objevuje ve všech aspektech života hmotného i nehmotného – nebeské kruhy – Země, Slunce, Měsíc …, koncepční kruhy – kruh přátel, rodinný kruh, společenství … Mandala nás učí „sjednotit se“ – se sebou samým / nejen vnějším světem žiješ /, s ostatními – se světem jako celkem.

Podstatou Mandaly je „uvědomění“, díky čemuž můžeme změnit naše vnímání sami sebe, naši planetu, náš život … Mandala reprezentuje samotný Vesmír – makrokosmos i mikrokosmos – jehož složitého designu jsme součástí. Vnímat Mandalu pouze očima nestačí – obraz je skutečným momentem v čase, který učí Život žít v celistvosti s vnitřním pojetím nekonečna.

 

ZLATÁ BARVA

Je to nejmocnější léčivá barva ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností a poskytuje příliv léčivé energie při všech chronických a oslabujících chorobách.

Barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět. Pomáhá při dosahování cílů jako bohatství a uznání a vydělávání peněz.

Symbolizuje pocit zářícího štěstí - Je to barva správného, univerzální lásky a nejvyšších hodnot, velkorysosti a šlechetnosti.

 Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IG Avatar autora | 4.12.2021
Co dodat...na fotu je lucerna moc pěkná a hned mě oslovila...ale skutečnost je ještě o dvě patra výše a k tomu není opravdu už co dodat.. Bonus - parametry, materiál.. které jsou málo vídané u nás, už je jen třešničkou na dortu.. Děkuji Vám..????
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milý Ivo, jsme rádi, že jste spokojený, víc už si ani nemůžeme přát. Děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jana