Vánoční Mopslík na podstavci 30x23cmcm

Našli jsme způsob, jak si udělat život šťastným a milým a potěšit zejména naše nejmenší - děti.

Unikátní plstěný vánoční pes mopslík se sobími parohy na hlavě a rolničkou na krku. Pejsek je precizně ušit a je složený z několika vrstev. Na krku má cinkající rolničku.

Pes je složen z více druhů materiálu  - tělo je plstěné, uvnitř vyztužené drátem, nos je z jemné bambulky, tlamička je dřevěná, uši jsou jemně sametové a sobí parohy jsou luxusně lesklé a sváteční. Stojí na dřevěném podstavci. 

Celý vzhled pejska je velmi precizní, je sešit k sobě a stehy jsou přiznány a působí hezkým propracovaným pečlivým dojmem.

Velikost 30cm výška, 23cm délka podstavce

Skladem
Kód: 2039763.
370 Kč –40 % 220 Kč / ks
2039763 Einzelbild
370 Kč –40 %

HYGGE ENERGIE

Slovo "hygge" (vyslov jako hü-ke) by se dalo přeložit jako pohoda, štěstí, klid nebo krásná chvíle. Je to vlastně umění, jak udělat život šťastným.

Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou. Je to ten pocit, když u stolu osvětleném svíčkami společně se svými milovanými jíte své oblíbené jídlo a povídáte si. Je to pocit, který se vás zmocní, když se s šálkem oblíbené kávy v ruce díváte na rudé ranní světlo na jasné modré obloze. Hygge je o atmosféře a prožitku. Je to o sdílení se s lidmi, které máme rádi. Pocit domova. Pocit bezpečí. Pocit vnitřního klidu a blaženosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu