Socha - Partnerství 53cm

V této soše je vystiženo pouto mezi mužem a ženou, láska bez podmínek. Vzájemná blízkost a propojení duší, těl i srdcí na všech úrovních. 

Láska je největší energií ve vesmíru a je znázorněna v tomto sousoší.

Dvě duše, které k sobě patří a vzájemně se přitahují, nehledě na věky ani okolnosti. SOUL MATE aneb spřízněné duše.

Materiál kov, tropické mango.

Velikost 53cm

Skladem
Kód: 5005401
850 Kč –42 % 490 Kč / ks
Socha - Partnerství 53cm
850 Kč –42 %

SPŘÍZNĚNÁ DUŠE

Už jste někdy potkali člověka a po pár hodinách jste měli pocit, že se znáte celý život? Rozuměli jste si, jako kdybyste spolu chodili do školy? Smáli jste se stejným věcem a svěřili byste mu svoje největší tajemství? Racionálně se to vysvětlit nedá, ale existuje to. Takovému spojení se říká spříznění duší.

Každý, komu se takové setkání přihodilo, říká, že se to nedá definovat. V literatuře se tento vztah popisuje jako láska duší nebo duševní dvojčata. Podle řecké mytologie má totiž každý z nás jedno jediné duševní dvojče. Původně jsme prý všichni byli koule se čtyřma rukama a čtyřma nohama. A samozřejmě dvěma obličeji. Lidstvo se pak dostalo do konfliktu s Diem, otcem všech bohů, a on nás za trest rozdělil na dvě půlky. Od té doby všichni lidé hledají svoji druhou půlku, díky které budou zase celí.

Spřízněné duše se navzájem poznají na první pohled. Podle několika znaků. Za prvé se po prvním pohledu do očí oba cítí konečně celí, kompletní. Taky mezi sebou cítí silné pouto a vzájemnost. Rozumějí si i beze slov a komunikují částečně telepaticky. A navzájem si plně důvěřují.

 

STŘÍBRNÁ  A ŠEDÁ  BARVA

stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. Eliminuje negativní síly, podporuje odhodlání, zajištění hojnosti, ochranu před negativní energií, odstranění zla. Je barvou Měsíce, měsíční magie a měsíčních bohyní. Je barvou jasnovidnosti, meditace, telepatie a astrálního cestování.

Čím je šedá světlejší, až stříbrná, vibrace její energie se posouvá a mění, navozuje rovnováhu. Vzhledem ke své ,,neviditelnosti“, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží zahnat do kouta. Světle šedá symbolizuje moudrost. Nezapomínejme, že šedá barva vznikne smíchá-li se bílá (den) s černou (noc). Šedá barva stojí na magickém rozhraní dne a noci, je barvou tajemného mezidobí – svítání a soumraku.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 21.12.2021
Nádhera
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milá Natálko, jsme rádi, že se vám líbí. Jana
Zpět do obchodu