Zápisník duše

Ručně vyrobený Inspirativní ZÁPISNÍK s autorskými malbami "Obrazů Duše" Jitky Němečkové, který obsahuje 8 vybraných autorských obrazů, uvedených do digitální podoby, každý vždy s vlastním intuitivním textem, psaným rukou autorky. 

32 prázdných listů pro vaše vlastní inspirace, nápady či myšlenky.

Jitka maluje obrazy dle duše toho, komu je obraz určen. Do svého léčivého díla, které je velkým pohledem do vlastního zrcadla, vždy vetkne jakési sdělení, jež promlouvá skrze tahy jejího štětce.... S obrazem promlouvá, on k ní hovoří a skrze ní samotnou a její výtvarný um vznikají tahy na plátně, které se přetvoří ve finální dílo. 

Obrazy jsou nabité množstvím informací, které lze nadsmyslově číst, ale i velkou dávkou léčivé zářivé energie, jež z nich přímo prýští ven.

Nechte se inspirovat jejími krásnými díly a potěšte svou duši s tímto krásným zápisníkem.

Celkem 48 stran

Rozměry 100x200cm

 

 

Objednáno
Kód: 20191202
220 Kč / ks

Autorka karet o sobě napsala:

Svou podstatou jsem nespoutaná, věřím v naději, ve sny, v pravdu, lásku a dobro. Jdu za tím, co je pro mě správné, bořím vlastní hranice a nechávám tajemné promlouvat. Miluji květiny, hudbu, písničky Anety Langerové a knihy Paolo Coelho.

Vášnivě ráda řídím, spím a pozoruji lidi kolem. Když mě někdo zaujme, tak "civím".  Mým záměrem je udělat svět krásnějším, malovat obrazy, které dají vašim prožitkům smysl a přinesou do vašich domovů jedinečnost - Vaši jedinečnost.

Vím, že vše, co je prožité, je správně a má svůj hluboký význam... 
A právě prožitek a být si vědom je bohatství, kterým mi lidé oplýváme. Dívej se pomalu a nech mi vyprávět tvůj vlastní příběh, člověče. O čem? O jedinečnosti.
Skrze barvy a tvary, laskavě a prostě…

 Jitka Němečková

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života