Obraz Mandala - Vesmírná láska 30x40cm

 MANDALA - obraz  / akryl na plátně / - LÁSKA V NÁS NAPOJENÁ NA VESMÍR 

Mandala je kreslena intuitivním napojením, přímou kresbou bez šablon a bez předtisků.

Kresba obrazů je pro autorku radostí a určitým posláním. Kreslí v čase určitého souznění s energiemi, v radosti a lásce, v nezištném spojení s osobou, nebo záměrem, pro který je obraz kreslen ?

Mandala tématicky zaměřená s vloženým uzdravujícím a harmonizačním poselstvím je velmi silná a objevují se v ní prvky, které autorka ještě do žádné jiné kresby nevkládala.

Byla kreslena v lásce, pouze venku - v přírodě, za zpěvu ptactva, bzučení hmyzu a protkán lehkostí křídel motýlů, poletujících kolem.

V obraze jsou vetkány čisté energetické sluneční paprsky, šumění listů tančících ve větru, křišťálově průzračné vody tryskající z jezírka.

Obraz " posílení lásky v nás" je vlastně jakýmsi návratem k vlastním kořenům, k přírodě a hlavně k důvěře k přírodních zákonů.

Je o důvěře v přírodní zákony, které vedou k posílení důvěry v sebe sama a tím k otevření čisté lásky v nás, která může začít proudit ven - tedy aktivuje kruh v propojení se Zdrojem.

Obraz doplněn pravými polodrahokamovými kamínky křišťálu a zlatého Indického Avanturínu. 

Velikost obrazu 30x40 cm.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 366/ZLU9
1 750 Kč / ks
Kategorie: Mandaly
Položka byla vyprodána…
Obraz Mandala - Vesmírná láska 30x40cm
Novinka Tip

 

 MANDALY TVOŘÍME I NA OBEDNÁVKU

Mandalu můžete objednat i jako POUKAZ na kresbu obrazu pro své blízké. 

Mandaly, které autorka kreslí, jsou Mandaly „osobního Života“ objednavatele, zákazníka a potažmo majitele obrazu.

Do Mandaly zakresluje Život – fyzický i emoční. Uspořádání obrazců, rozčlenění vzorů a barevnost jsou propojeny s harmonizací těla i duše – fyzického i emočního zdraví, prosperity – hojnosti, rodinných kruhů, ochrany – společného, stávajícího i nového bydlení, aktivace čaker, Mandaly pro děti – uklidňující, vstřícné, k posílení odvahy, sebejistoty …

Kresba harmonizuje prostředí, tělo i duši a aktivuje Světelnou energii v prostoru. Kresba člověku dokáže „otevřít srdce“, přijmout sebe sama, harmonizovat tělo i duši, aktivovat čakry, svým způsobem léčit. Mandaly kreslím „intuitivní rukou“, to znamená, že ke kresbě nepoužívám šablonu a tudíž kresba není „přesně souměrná“ – ovšem ne-souměrnost je spojena i s životními událostmi v Životě klienta / což může být např. porod /. Kresbě Mandaly předchází vždy kratičký rozhovor s klientem..

Mandaly kreslíme na "objednávku", dle Života a potřeb klienta. Součástí kresby je kratičký, telefonický rozhovor mezi mnou a budoucím majitelem kresby, se kterým si přiblížíme vizualizaci obrazu. Domluvíme se na vhodných polodrahokamech, detailech, doplňků kresby, velikosti i barevném spektru.

Barvy: akrylové - perleťové, křišťálové a v efektu metalízy, MICA přírodní pigmentové barvy.

 

VÝZNAM MANDALY 

 

Pod slovem MANDALA si vizualizujeme zpravidla detailní kruhovou kresbu, rozmanitých vzorců a barev.

Mandala má však daleko hlubší význam, který si „trošičku“ poodkryjeme.

Samotné slovo „mandala“ pochází z klasického indického jazyka zvaném sanskrt. Název je odvozen od kruhu, který je „stavebním prvkem“a jednoduchým základním tvarem obrazce. Kruh představuje celistvost a může být vnímám jako model pro organizační strukturu samotného života – kosmického diagramu, absolutního nekonečna. Symbolizuje pojmy „jak na hoře, tak dole“ – „jak uvnitř, tak venku“… vztahující se na hmotu i ne-hmotu, tělo i mysl.

Mandala se objevuje ve všech aspektech života hmotného i nehmotného – nebeské kruhy – Země, Slunce, Měsíc …, koncepční kruhy – kruh přátel, rodinný kruh, společenství … Mandala nás učí „sjednotit se“ – se sebou samým / nejen vnějším světem žiješ /, s ostatními – se světem jako celkem.

Podstatou Mandaly je „uvědomění“, díky čemuž můžeme změnit naše vnímání sami sebe, naši planetu, náš život … Mandala reprezentuje samotný Vesmír – makrokosmos i mikrokosmos – jehož složitého designu jsme součástí. Vnímat Mandalu pouze očima nestačí – obraz je skutečným momentem v čase, který učí Život žít v celistvosti s vnitřním pojetím nekonečna

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života