Obraz Mandala - Štěstí a hojnost 30x40cm

MANDALA  - obraz / akryl na plátně / - ŠTĚSTÍ A HOJNOST

Mandala je kreslena intuitivním napojením, přímou kresbou bez šablon a bez předtisků.

Kresba obrazů je pro autorku radostí a určitým posláním. Kreslí v čase určitého souznění s energiemi, v radosti a lásce, v nezištném spojení s osobou, nebo záměrem, pro který je obraz kreslen ?

Mandala tématicky zaměřená s vloženým uzdravujícím a harmonizačním poselstvím a je velmi silná.

Obraz doplněn pravými polodrahokamovými kamínky Křišťálu a Citrínu, jež je mimořádně blahodárně působící krystal, jenž v sobě uchovává sluneční energii.

Svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Jedná se o jeden z krystalů, které nikdy nepotřebují čištění a nabíjení.

Jemná zlatá barva citrínu vnáší do našeho uspěchaného, neuspořádaného každodenního života plného vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla.

Obdarovává nás klidem a vyrovnaností. Poskytuje štěstí každému, kdo vlastní tento krystal.

Velikost obrazu 30x40 cm.

Mandaly jsou zde pouze VZOROVÉ - každý, kdo si mandalku koupí, tomu bude namalována přímo na míru, dle jeho potřeb a nastavení.

 Každý bude mít jinou barvu, jiné polodrahokamy, jiný počet kružnic i jiné tvary. 

Na dotaz
Kód: 366/ZLU10
1 750 Kč / ks
65089031 511889589386258 7147160738316943360 o
Novinka Tip

 

 MANDALY TVOŘÍME I NA OBEDNÁVKU

Mandalu můžete objednat i jako POUKAZ na kresbu obrazu pro své blízké. 

Mandaly, které autorka kreslí, jsou Mandaly „osobního Života“ objednavatele, zákazníka a potažmo majitele obrazu.

Do Mandaly zakresluje Život – fyzický i emoční. Uspořádání obrazců, rozčlenění vzorů a barevnost jsou propojeny s harmonizací těla i duše – fyzického i emočního zdraví, prosperity – hojnosti, rodinných kruhů, ochrany – společného, stávajícího i nového bydlení, aktivace čaker, Mandaly pro děti – uklidňující, vstřícné, k posílení odvahy, sebejistoty …

Kresba harmonizuje prostředí, tělo i duši a aktivuje Světelnou energii v prostoru. Kresba člověku dokáže „otevřít srdce“, přijmout sebe sama, harmonizovat tělo i duši, aktivovat čakry, svým způsobem léčit. Mandaly kreslím „intuitivní rukou“, to znamená, že ke kresbě nepoužívám šablonu a tudíž kresba není „přesně souměrná“ – ovšem ne-souměrnost je spojena i s životními událostmi v Životě klienta / což může být např. porod /. Kresbě Mandaly předchází vždy kratičký rozhovor s klientem..

Mandaly kreslíme na "objednávku", dle Života a potřeb klienta. Součástí kresby je kratičký, telefonický rozhovor mezi mnou a budoucím majitelem kresby, se kterým si přiblížíme vizualizaci obrazu. Domluvíme se na vhodných polodrahokamech, detailech, doplňků kresby, velikosti i barevném spektru.

Barvy: akrylové - perleťové, křišťálové a v efektu metalízy, MICA přírodní pigmentové barvy.

 

VÝZNAM MANDALY 

 

Pod slovem MANDALA si vizualizujeme zpravidla detailní kruhovou kresbu, rozmanitých vzorců a barev.

Mandala má však daleko hlubší význam, který si „trošičku“ poodkryjeme.

Samotné slovo „mandala“ pochází z klasického indického jazyka zvaném sanskrt. Název je odvozen od kruhu, který je „stavebním prvkem“a jednoduchým základním tvarem obrazce. Kruh představuje celistvost a může být vnímám jako model pro organizační strukturu samotného života – kosmického diagramu, absolutního nekonečna. Symbolizuje pojmy „jak na hoře, tak dole“ – „jak uvnitř, tak venku“… vztahující se na hmotu i ne-hmotu, tělo i mysl.

Mandala se objevuje ve všech aspektech života hmotného i nehmotného – nebeské kruhy – Země, Slunce, Měsíc …, koncepční kruhy – kruh přátel, rodinný kruh, společenství … Mandala nás učí „sjednotit se“ – se sebou samým / nejen vnějším světem žiješ /, s ostatními – se světem jako celkem.

Podstatou Mandaly je „uvědomění“, díky čemuž můžeme změnit naše vnímání sami sebe, naši planetu, náš život … Mandala reprezentuje samotný Vesmír – makrokosmos i mikrokosmos – jehož složitého designu jsme součástí. Vnímat Mandalu pouze očima nestačí – obraz je skutečným momentem v čase, který učí Život žít v celistvosti s vnitřním pojetím nekonečna

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života