Obraz Mandala - Ochrana a klid 30x40cm

 MANDALA  - obraz / akryl na plátně / - OCHRANA A KLID

Mandala je kreslena intuitivním napojením, přímou kresbou bez šablon a bez předtisků.

Kresba obrazů je pro autorku radostí a určitým posláním. Kreslí v čase určitého souznění s energiemi, v radosti a lásce, v nezištném spojení s osobou, nebo záměrem, pro který je obraz kreslen ?

Mandala je tématicky zaměřená s vloženým uzdravujícím a harmonizačním poselstvím a je velmi silná.

Obrazy doplněny pravými polodrahokamovými kamínky, Křišťálem a Ametystem, mimořádně mocným kamenem s ochrannou silou. Zahání nespavost a noční můry.

Je kamenem klidu, napomáhá nám se vyrovnat se stresem a pracovat s negativními emocemi - naučit se je přijímat a vnímat, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naději, zahání pocit viny, zbystřuje mysl.

Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. 

Křišťál je zabarven přírodním MICA třpytem v barvě ametystu. Obraz je zdoben skleněnými broušenými krystalky a perličkami.

Velikost obrazu 30x40 cm.

Mandaly jsou zde pouze VZOROVÉ - každýUložit, kdo si mandalku koupí, tomu bude namalována přímo na míru, dle jeho potřeb a nastavení.

 Každý bude mít jinou barvu, jiné polodrahokamy, jiný počet kružnic i jiné tvary. 

Na dotaz
Kód: 366/ZLU11
1 750 Kč / ks

 

 MANDALY TVOŘÍME I NA OBEDNÁVKU

Mandalu můžete objednat i jako POUKAZ na kresbu obrazu pro své blízké. 

Mandaly, které autorka kreslí, jsou Mandaly „osobního Života“ objednavatele, zákazníka a potažmo majitele obrazu.

Do Mandaly zakresluje Život – fyzický i emoční. Uspořádání obrazců, rozčlenění vzorů a barevnost jsou propojeny s harmonizací těla i duše – fyzického i emočního zdraví, prosperity – hojnosti, rodinných kruhů, ochrany – společného, stávajícího i nového bydlení, aktivace čaker, Mandaly pro děti – uklidňující, vstřícné, k posílení odvahy, sebejistoty …

Kresba harmonizuje prostředí, tělo i duši a aktivuje Světelnou energii v prostoru. Kresba člověku dokáže „otevřít srdce“, přijmout sebe sama, harmonizovat tělo i duši, aktivovat čakry, svým způsobem léčit. Mandaly kreslím „intuitivní rukou“, to znamená, že ke kresbě nepoužívám šablonu a tudíž kresba není „přesně souměrná“ – ovšem ne-souměrnost je spojena i s životními událostmi v Životě klienta / což může být např. porod /. Kresbě Mandaly předchází vždy kratičký rozhovor s klientem..

Mandaly kreslíme na "objednávku", dle Života a potřeb klienta. Součástí kresby je kratičký, telefonický rozhovor mezi mnou a budoucím majitelem kresby, se kterým si přiblížíme vizualizaci obrazu. Domluvíme se na vhodných polodrahokamech, detailech, doplňků kresby, velikosti i barevném spektru.

Barvy: akrylové - perleťové, křišťálové a v efektu metalízy, MICA přírodní pigmentové barvy.

 

VÝZNAM MANDALY 

 

Pod slovem MANDALA si vizualizujeme zpravidla detailní kruhovou kresbu, rozmanitých vzorců a barev.

Mandala má však daleko hlubší význam, který si „trošičku“ poodkryjeme.

Samotné slovo „mandala“ pochází z klasického indického jazyka zvaném sanskrt. Název je odvozen od kruhu, který je „stavebním prvkem“a jednoduchým základním tvarem obrazce. Kruh představuje celistvost a může být vnímám jako model pro organizační strukturu samotného života – kosmického diagramu, absolutního nekonečna. Symbolizuje pojmy „jak na hoře, tak dole“ – „jak uvnitř, tak venku“… vztahující se na hmotu i ne-hmotu, tělo i mysl.

Mandala se objevuje ve všech aspektech života hmotného i nehmotného – nebeské kruhy – Země, Slunce, Měsíc …, koncepční kruhy – kruh přátel, rodinný kruh, společenství … Mandala nás učí „sjednotit se“ – se sebou samým / nejen vnějším světem žiješ /, s ostatními – se světem jako celkem.

Podstatou Mandaly je „uvědomění“, díky čemuž můžeme změnit naše vnímání sami sebe, naši planetu, náš život … Mandala reprezentuje samotný Vesmír – makrokosmos i mikrokosmos – jehož složitého designu jsme součástí. Vnímat Mandalu pouze očima nestačí – obraz je skutečným momentem v čase, který učí Život žít v celistvosti s vnitřním pojetím nekonečna

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života