Lapač snů - Moudrost a pochopení 16x57cm

Ručně vyrobený háčkovaný lapač snů s krajkami, stužkami, korálky a jemnými peříčky. 

Střed lapače je ručně uháčkovaný jednou starou paní, která se háčkování věnuje celý svůj života a každý takový střed lapače je jiný a nikdy není stejný, jako předchozí, protože je vyrábí intuitivně bez předloh a návrhů.

Lapač je vyveden v barvě zlaté a světle hnědé barvy, která charakterizuje teplo domova bohatství - nejen materiální. Je v něm zakomponován život a štěstí, radost z úspěchu a harmonie domova.

Lapač má průměr 16cm, celková délka je 57cm

Skladem
Kód: 20190704
750 Kč / ks
Lapač snů - Moudrost a pochopení 16x57cm
Novinka Tip

Spokojený kvalitní, ničím nerušený spánek po celou noc. Ochranná moc, která nás ve spánku stráží, odvádí od nás zlé sny a ty krásné nám vkládá k upamatování. Navíc krásný originální doplněk do ložnice.

 

LEGENDA O LAPAČI SNŮ

Lapač snů je indiánský amulet s neobvykle pozitivní silou. Podle legendy se špatné zlé sny zachytí v síti lapače a ráno jsou oslněny denním světlem, ty dobré už během spánku sklouznou zpět po peříčcích, nebo stužkách zpět do duše spícího. Funguje také jako ochranný symbol, zlepšuje proudění energie a zabraňuje jejímu úniku.

Lapač snů je dobrým pomocníkem pro klidný spánek, který pročistí vaše sny a ozdobí vaši ložnici.

 

KAM LAPAČ UMÍSTIT?

Lapač snů umístěte v místě vašeho spánku

- zavěste jej do volného prostoru pro nejlepší ochranu přímo nad postel

- pro posílení energie na stěnu

- pro rozptýlení negativní energie zavěste do středu pokoje ke stropu

- pro udržení dobré energie ho umístěte do okna.

 

HNĚDÁ BARVA

Barva hojnosti, bohatství , domova a naplnění. Pomáhá při osvojování si nových dovedností, především v druhé polovině života.

Je to také barva Matky Země a zemských duchů, takže je vhodná při práci na ochraně životního prostředí.

Hnědou barvu spojujeme především se živlem země, s uzemněním, navozuje klidné soustředění a vnímavost. Je barvou financí, hmoty, úspěchu v podnikání, zaměstnání a studiu. V magii je symbolem ochrany, pomáhá odhalit faleš a přetvářku. Je velice hmotná, realistická, může nám být nápomocná potřebujeme-li sejmout z očí růžové brýle, pokud nedokážeme stát pevně nohama na zemi a stále se jen vznášíme v oblacích, pokud žijeme v iluzích a vše vidíme zkresleně. Používáme ji při rituálech v souvislosti s napojením se na živel země a zemské energie.

 

ZLATÁ BARVA

Barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět. Pomáhá při dosahování cílů jako bohatství a uznání a vydělávání peněz, kdy je potřeba neustálého nebo důrazného zvratu.

Zlatá představuje jsoucnost, vyšší a božské síly, intuici, moudrost a pochopení. Zlatá barva má v sobě fluidum k pochopení všeho co je božské, nadsmyslové a nadhraniční. Podporuje duchovní energie, intuici, věštění, napojení se na energie vyšších sil: podvědomí, nadvědomí, vyšší ,,Já“. Symbolizuje majetek, finance, hmotné zabezpečení, štěstí a úspěch. Během rituálů se zlatá barva využívá pro hmotné zabezpečení, ke splnění vysokých cílů, pro štěstí a úspěch, během hledání zaměstnání, zvyšuje osobní sílu a energii, očišťuje auru, podporuje navození změněných stavů vědomí. Zlatá barva v auře je vzácná, poukazuje na neomezené možnosti a duchovní vyspělost. Používá se všude, kde oslavujeme energii nebo znovuzrození Slunce, je součástí všech slunečních rituálů a obřadů. Neděle je den Slunce a vibračně rezonuje se zlatou barvou. Zlatá barva poukazuje také na magickou energii zlata, nejušlechtilejšího kovu.

 

Lapače jsou vyráběny rukou naší šikovné dodavatelky a autorky, která každé pírko, kvítek, či stužku vkládá s láskou. Vše vyrobeno po jednotlivých kusech pro nás v České Republice. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: