Andělský hrneček bucláček 200ml

Andělské hrnečky z Orlických hor, jsou vyrobeny v chráněné dílně jejími klienty zdravotně znevýhodněnými občany, kterou nákupem hrnečků podporujeme.

Hrnečky jsou každý ručně vytočený na hrnčířském kruhu, tak u nich najdeme i drobné odchylky.
Vyrobeny jsou z keramické hlíny, uvnitř glazované. Jsou lehké a příjemné.
Hrníčky zdobí ručně rytí andělíčci s červeným srdíčkem.
Lze je mýt v myčce nádobí, mám to sama vyzkoušeno, používám několik měsíců a nejsou na něm vidět žádné známky opotřebení, či smytí.

Hrnečky vám rádi zabalíme do ručně vyrobených krabiček z naší dílny, za které nezaplatíte nic navíc. - Stačí napsat do komentáře objednávky "Krabička

Obsah 200ml

Skladem
Kód: 20190529
350 Kč / ks

Příběh hrnečku 

Každý kousej je trošku jiný - je vyráběn opravdu ručně točen na verpánku - bez lití do forem, každý je jedinečný a originální, jeho zpracování je velmi precizní.

Hrníček si nese svůj vlastní příběh, neboť jej vyrobili v chráněné dílně její klienti, zdravotně znevýhodnění občané.

Projde rukama mnoha lidí, kteří vnímají svět tak trochu jinak a prostřednictvím svých výrobků nám i světu dávají velkou přidanou hodnotu, kterou nedokážeme nyní ani dohlédnout.

 

Hrneček je vyroben ze světlé přírodní pálené keramické hlíny, opatřený glazurou uvnitř hrnečku. Andílek na něm je rukou jedním tahem vyrytý.

Hrníčky jsou jedinečná ruční práce a originál, každý se drobně liší v detailu.

Nákupem podpoříte chráněnou dílnu, kde vznikají.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KW Avatar autora | 17.2.2020
Naprosta spokojenost,hrnecky jsou nadherny...dekuji
5
PP Avatar autora | 8.1.2020
Dobrý den Janinko, dnes jsem si vyzvedla hrnečky a jedním slovem nádhera, jsou snad ještě hezčí než na fotkách ❤️❤️❤️ jsem moc ráda, že jsem jich vzala tolik, chráněné dílné to pomůže a já jsem opravdu nadšená...❤️❤️❤️ Moc bych Vám chtěla poděkovat i za velice milý vzkaz a dáreček, moc si toho vážím a opravdu mě to velice potěšilo❤️❤️❤️.. To vy jste anděl a opravdu jste mě zahřála u srdíčka a já Vám za to z celého srdce děkuji????????????❤️❤️❤️❤️

Jak vznikají stromy života