Drátovaná MAXI zvonkohra - Fialkový Nádech 23x98cm

Drátovaná 7.pramenná zvonkohra s názvem "Fialkový nádech" 23x98cm, 0,800kg s velkým Feng Shui krystalem, velkými tromly Ametystů a křišťály Preciosa na koncích závěsů.


Zvonkohra je jako kytice tisíců fialkových kvítků, jež jemně a láskyplně vyplní náš prostor. Přináší nám doslova jaro na práh našeho domova. Působí velmi hřejivě, teple a vřele.
Ametysty, zavěšené na koncích závěsů jen násobí její působení.


Křišťál zavěšený na konci jednoho závěsu krásně září a při slunečním svitu na něj dopadajícím, kresli po zdech stovky duhových světelných koleček. Je to potěšení jak pro naše oči, tak pro naši duši - velmi nabíjející sluníčková světlohra.


Zasíláme v krásném dárkovém balení - ručně vyrobené dárkové luxusní krabici -, jež je v ceně zvonkohry, vystlaná podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.
Uvnitř pro každého malý osobní dárek.
Precizní ruční práce. Jedinečný a originální design.
Každá zvonkohra je vyráběna ručně, jeden drátek po druhém, na které se naplétají stovky jednotlivých komponentů.
Každá je jen jedna, každá zvonkohra se odlišuje různorodostí použitých korálků, takže ta "Vaše" bude opravdu originální a jen jediná.


Skladem
Kód: 20200305
2 750 Kč / ks

KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOSTI

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

AMETYST
je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi.
Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry.
Je kamenem klidu, odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Potlačuje smutek a lítost. Pomáhá vyrovnat se s prožitou ztrátou.
Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost.
Kámen působí příznivě na schopnost rozhodování. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost.
Ametyst je kámen inspirace, obohacuje naši meditaci nadosobní láskou, podporuje v nás obětavost a nezištnost.
Otvírá náš myšlenkový svět novým idejím, tvořivé inspiraci a intuici, vnáší světlo do nejasných problémů, které nám brání ve vývoji.

 

FIALOVÁ BARVA

Poskytuje nám spojení s vyššími dimenzemi a pomáhá při meditaci práci s minulými životy, při věštění ze svíček a zrcadel a při astrálním cestování. Poskytuje také duchovní ochranu.

Fialová je obzvláště účinná při léčení ducha a toho, co leží v minulosti.

Jako univerzální léčitel ulevuje při alergiích, astmatu, poruchách spánku, při problémech s očima, ušima, nosem a kůží, při migrénách, je přírodním sedativem.

Zklidňuje neurózy a pomáhá při porodech. Léčí zhoubné nádory a leukémii.

 

HARMONIZACE 7.KORUNNÍ ČAKRY

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

Všechny zvonkohry jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak, větve také. vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života