Drátovaný strom života Polodrahokamy - Ametystový strom splněných přání 20cm

Drátovaný strom s názvem „STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ“ 20cm Moudrý křivý strom života, vyroben POUZE z polodrahokamů AMETYSTU a KŘIŠŤÁLU.

Do kmenu je vpleten posvátný brouk Scarabeus Swarovski. Jeho barva, složení, energie, která plyne i z jeho tvaru a přidaného posvátného symbolu, nám o stromu hodně vypovídají. Strom je naprosto magický, kouzelný a čarovný.

Ametyst je kámen, jež otevře vaše srdce a nejedno srdce uslyší. Pokud máte odvahu své srdce otevřít, přijde nečekaný příval všech vašich přání, splněných přání.

Poskytuje nám spojení s vyššími dimenzemi a pomáhá při meditaci práci s minulými životy, při věštění ze svíček a zrcadel a při astrálním cestování. Poskytuje také duchovní ochranu.

Napomáhá nám rozvíjet a otevírat naši 7. korunní čakru a tím nám napomáhá k napojení se na vyšší já, které k nám častokrát promlouvá, stačí se pak ptát a odpovědi tady budeme mít do sekundy nazpět...

V kořenech je skarabeus, mystický brouk, jehož síla je věčná. Symbol vycházejícího Slunce, Všemocného stvořitele, ochránce před zlem a boha znovuzrození. Tento symbol přináší majiteli bohatství i štěstí a ochraňuje jej před zlem.

Zasíláme v krásném dárkovém balení, jež je již v ceně stromu s podestýlkou z dřevité vlny - je prakticky ihned k obdarování.

Uvnitř pro každého malý osobní dárek.

Velikost 20cm

DODACÍ LHŮTA JE 2 TÝDNY.

 

Skladem
Kód: 20200420
2 350 Kč / ks

Cítíte, jak jste plní energie, únava je pryč. Životní síla se vám vlévá do žil, radujete se z každého okamžiku. Nebo se jen prostě cítíte velmi příjemně a pohodově.

To vše dokáže strom života, jeho posvátná život budící silná energie.

 

SYMBOL STROM ŽIVOTA - VÝZNAM

Strom života bude harmonizovat a nabíjet celou vaší domácnost svou nádhernou a silnou a léčivou energií.

Symbol stromu života provází lidstvo od nepaměti a najdeme ho v různých mytologiích, kulturách a náboženství, kdy byl strom vždy uctíván zejména jako univerzální symbol života, moudrosti, stvoření, jednoty, plodnosti.

Strom Života odkazuje na provázanost síly nebeské – duchovní a pozemské – materiální, na vědomí božské Jednoty, toho co je jak uvnitř, tak vně, nahoře i dole, to co je projevené i to co zůstává skryté.

Kořeny stromu se ztrácejí hluboko v zemi, kde čerpají sílu a živiny, mohutný kmen stojí pevně v prostoru, větve se rozrůstají do všech světových stran a koruna stromu míří k Nebesům, odkud čerpá vesmírnou energii. 

Strom života symbolizuje také životní sílu a nesmrtelnost.

 

KAMENY A JEJICH VLASTNOSTI

 

AMETYST

je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou,  obdařený vysoce spirituálními vibracemi.

Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry.

Je kamenem klidu, odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Potlačuje smutek a lítost. Pomáhá vyrovnat se s prožitou ztrátou.  

Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost.

Kámen působí příznivě na schopnost rozhodování. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost.

Ametyst je kámen inspirace, obohacuje naši meditaci nadosobní láskou, podporuje v nás obětavost a nezištnost.

Otvírá náš myšlenkový svět novým idejím, tvořivé inspiraci a intuici, vnáší světlo do nejasných problémů, které nám brání ve vývoji.

Léčebné využití

- Podněcuje produkci hormonů.

- Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

- Jedná se o skvělý čistič krve. Ametyst dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu. 

- Umí také zablokovat geopatogenní zóny.

 - Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek.

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

 

FIALOVÁ BARVA

Poskytuje nám spojení s vyššími dimenzemi a pomáhá při meditaci práci s minulými životy, při věštění ze svíček a zrcadel a při astrálním cestování. Poskytuje také duchovní ochranu.

Fialová je obzvláště účinná při léčení ducha a toho, co leží v minulosti.

Jako univerzální léčitel ulevuje při alergiích, astmatu, poruchách spánku, při problémech s očima, ušima, nosem a kůží, při migrénách, je přírodním sedativem.

Zklidňuje neurózy a pomáhá při porodech. Léčí zhoubné nádory a leukémii.

Strom života symbolizuje také životní sílu a nesmrtelnost.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

Všechny stromy života jsou vyráběny v naší drátenické dílně, kde každý lístek, kytičku i křišťál vkládáme s láskou a citem. Vyrobeno v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit v provedení - korálky mohou být podkládány jinak, větve také. vyplývá z toho to, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 20.11.2021
Strom je nádherný , dárek pro maminku k 70-tinám, myslím , že bude nadšená. Krásné povídání a s láskou zabaleno! Děkuji ! ????????
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.1.2022
Milá Markétko, rádo se stalo, my děkujeme za vaši reakci a jsme rádi, že jste spokojená. Jana
5
MS Avatar autora | 2.7.2021
Děkuji, strom udělal radost ❤️
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 8.7.2021
Velmi rádo se stalo, jsem ráda, že jste spokojená. Jana
5
MD Avatar autora | 30.5.2021
Dárek k narozeninám, velmi potěšil, v září opět využiji vaši nabídku k dalším narozeninam.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 31.5.2021
Těšíme se , jsem ráda, že jste spokojená. Jana
5
RN Avatar autora | 29.5.2021
Strom života je moc pěkný, s citem a láskou vyrobený. Krásně nám zdobí naši jídelnu. Co jdu kolem, tak si ho prohlížím. Dělá mi velkou radost. Navíc byl moc hezky zabalený a přiložen byl i průvodní dopis s povídáním o ametystu a dáreček. Jsem moc spokojená a určitě u jednoho vašeho výrobku nezůstanu.❤️
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 31.5.2021
Romanko, já děkuji za váš nákup a úžasnou zpětnou vazbu. Těším se na příště. Jana
5
VZ Avatar autora | 20.3.2021
Strom se mi velmi líbí, proto jsem si ho objednala. Pověsila jsem si ho nad postel, ráda si ho prohlížím a pociťuji při tom velkou radost, spokojenost a uvolnění. Strom přišel hezky zabalený i s milými a laskavými slovy šikovné a zručné autorky, nechyběl ani fundovaný výklad k použitým polodrahokamům, k významu barev a k symbolu strom života. Velká spokojenost. U Křídel andělů jsem si již objednala lapač snů. Z toho jsem taky nadšená. Děkuji,že jste.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 20.3.2021
Milá Věrko, děkuji za vaše milá slova, jsem šťastná, že se vám vše líbí. Jana
5
KM Avatar autora | 3.7.2020
Strom je nádhrený! Byl to dárek ke třicetinám a zpětná vazbaod podarované zní: "Pokaždé, když se na něj podívám, dostanu hroznou radost!" Přišel krásně zabalený i s povídáním a dárečkem pro štěstí - nebudu prozrazovat, ať vám nezkazím překvapení ;) Když strom viděli moji rodiče, oba za mnou jednotlivě přišli a spiklenecky objednali k narozeninám své polovičky další - a to je, myslím, to nejvýstižnější, jak mohu spokojenost s tímto nádherným kusem umění a ruční práce popsat :)
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 3.7.2020
Oooooo, děkujeme ♥️ ???? ????????. Máme velkou radost ???? ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Jana ????

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení