Andělské nástěnné hodiny 72x45cm

Pokud máte rádi neobvyklé a neokoukané designovky, jste tady správně! Tyto luxusní nástěnné andělské hodiny do této kategorie rozhodně patří.

Jejich velikost je opravdu majestátní a to 72cm na šířku a 45cm na výšku.

Další vychytávkou je to, že NETIKAJÍ - nemají vteřinovou ručičku a nevydávají žádný zvuk. Můžete je umístit bez starostí do ložnice, kde nebudou rušit váš spánek.

Jsou vyrobené z kovu.

Skladem
Kód: 20210320
2 250 Kč / ks

ANDĚLSKÁ ENERGIE

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IP Avatar autora | 1.4.2021
Krásné hodiny, vyjímají se u nás na stěně a dělají nám radost.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 1.4.2021
To mám radost Ivetko.))) Jana