Zlaté andělské křídlo 1ks 53cm

Nepřehlédnutelná a originální andělská dekorace potěší každého, kdo miluje jednoduché a krásné doplňky.  Krásná dekorace a netradiční dárek. Křídlo lze zavěsit na zeď, nebo použít jako krásnou mísu.

Velká masivní kovová mísa ve tvaru andělského křídla - 1ks buď pravé, nebo levé křídlo - ve zlaté oslnivé barvě. Mísa měří na délku 53cm, na šířku 24cm a na výšku 7cm. Váha této kovové mísy je 1,30kg. 

Mísa má na spodní straně dvě nožičky, na kterých stojí, z jedné straně leží na části křídla.

Dá se použít jako mísa na drobné doplňky, bonbony, klíče, nebo šperky a drobnosti, které má každá žena na svém stolečku...

Nemají ouško k zavěšení, ale v páru k sobě pasují jako andělská křídla a byly by hezká k zavěšení třeba nad postel, nebo gauč. Určitě by se dalo vymyslet, jak je zavěsit. Vždy je k dispozici jedno pravé a jedno levé křídlo.

 

 

Skladem
Kód: 002004254
1 950 Kč –21 % 1 550 Kč / ks
Zlaté andělské křídlo 1ks 53cm
1 950 Kč –21 %

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

 

ZLATÁ BARVA

Barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět. Pomáhá při dosahování cílů jako bohatství a uznání a vydělávání peněz, kdy je potřeba neustálého nebo důrazného zvratu.

Je to nejmocnější léčivá barva ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností a poskytuje příliv léčivé energie při všech chronických a oslabujících chorobách.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života