Zlatá andělská křídla - pár 53cm

Nepřehlédnutelná a originální andělská dekorace potěší každého, kdo miluje jednoduché a krásné doplňky.  Krásná dekorace a netradiční dárek. 

Velká masivní kovová  andělská křídla ve zlaté oslnivé barvě. Křídla dohromady měří na délku 53cm, na šířku 50cm, hloubka 5cm. Váha křídel je 2,60kg.

Lze je samostatně použít také jako mísy. Mísa má na spodní straně dvě nožičky, na kterých stojí, z jedné straně leží na části křídla.  Dá se použít na drobné doplňky, bonbony, klíče, nebo šperky a drobnosti, které má každá žena na svém stolečku...

Velikost výška 50cm, šířka 50cm, hloubka 5cm

Skladem
Kód: 20210208
3 600 Kč –19 % 2 900 Kč / ks
Zlatá andělská křídla - pár 53cm
3 600 Kč –19 %

ANDĚLSKÁ ENERGIE

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

 

ZLATÁ BARVA

Barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět. Pomáhá při dosahování cílů jako bohatství a uznání a vydělávání peněz, kdy je potřeba neustálého nebo důrazného zvratu.

Je to nejmocnější léčivá barva ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností a poskytuje příliv léčivé energie při všech chronických a oslabujících chorobách.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.5.2021
Nádhera a paní Janinka úžasná. Děkuji
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 23.5.2021
To jsem opravdu velmi ráda. Jana )))
5
MT Avatar autora | 14.5.2021
Křídla byla dárek pro moji ženu. Jedno za dceru a jedno za syna. Dárek měl úspěch, křídla vypadají perfektně. Komunikace s e-shopem také výborná. Doporučuji!
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 14.5.2021
Děkujeme za nákup i krásné hodnocení.))) Jana

Jak vznikají stromy života