Stříbrná andělské mísy křídla - pár

Pár obou křídel 27x14cm a 38x21cm

Nepřehlédnutelná a originální andělská dekorace potěší každého, kdo miluje jednoduché, krásné a jedinečné doplňky.  Krásná dekorace a netradiční dárek.

Velká masivní kovová mísa ve tvaru andělského křídla v stříbrné barvě. Je těžká a stabilní. 

Dá se použít na drobné doplňky, bonbony, klíče, nebo šperky a drobnosti, které má každá žena na svém stolečku...

Velká mísa měří na délku 38cm, na šířku 21cm a na výšku 8cm. Váha této kovové mísy je 900g. 

Malá mísa měří na délku 27cm, na šířku 14cm a na výšku 5cm. Váha této kovové mísy je 500g. 

 

 

Skladem
Kód: 002013360
1 650 Kč / ks

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

 

STŘÍBRNÁ  A ŠEDÁ  BARVA

stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. Eliminuje negativní síly, podporuje odhodlání, zajištění hojnosti, ochranu před negativní energií, odstranění zla. Je barvou Měsíce, měsíční magie a měsíčních bohyní. Je barvou jasnovidnosti, meditace, telepatie a astrálního cestování.

Čím je šedá světlejší, až stříbrná, vibrace její energie se posouvá a mění, navozuje rovnováhu. Vzhledem ke své ,,neviditelnosti“, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží zahnat do kouta. Světle šedá symbolizuje moudrost. Nezapomínejme, že šedá barva vznikne smíchá-li se bílá (den) s černou (noc). Šedá barva stojí na magickém rozhraní dne a noci, je barvou tajemného mezidobí – svítání a soumraku.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 8.11.2022
Naprosto úžasná křídla - mísy!! SUPER!!
5
PJ Avatar autora | 8.9.2022
Misky andělská křídla jsou krásná prostě dokonalá můžu jen doporučit všem kteří váhají. Andělská křídla jsou krásná jen mi přišli zlaté a ja chtěla bílé....ale tak to nevadí děkuji moc
Zpět do obchodu