Andělská křídla - Archanděl Muriel 140x100cm

Božská zlatá Andělská křídla s energií Archanděla Muriela, jež s námi pracuje na takových tématech, jako je odpuštění, rozhodování bez obav, pokoře, vnitřním klidu, bezpodmínečné lásce, na poselství skrze sny, na spojení se srdcem přírody, na moudrosti našeho srdce.

Křídla se dají pověsit, mají každé zvlášť zezadu 2 očka k připevnění.

Jsou z kovu, těžká a mohutná.

Zlatá je nejmocnější léčivá barva ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností a poskytuje příliv léčivé energie.

Velikost délka 140cm, šířka obou křídel je 100cm

 

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 20210736
6 900 Kč / ks
Kategorie: Andělé
Položka byla vyprodána…

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

Muriel je archanděl, kterému jsou podřízeni přírodní andělé. Přes úroveň srdce získáváme  spojení s přírodními duchy, hlídači přírodních zákonů, s dévy krystalů , drahokamů a  rostlin, takže  jen člověk s otevřeným srdcem může  navázat kontakt s přírodními duchy a  léčivou silou  rostlin.  Z přírody,   především z rostlin a krystalů k nám proudí srdeční energie Země. Přijímáme zde léčivou energii, klid, sílu a živou vibraci,  která dobíjí naše prázdné baterie. Přírodní duchové a archanděl Muriel nás učí pokoře a respektu před zjeveními Světla, skrytými v přírodě. Kdo se spojí s archandělem Murielem, obdrží duchovní zasvěcení ve formě hlubokého přírodního zážitku, snu nebo ohromného pocitu lásky ke všem bytostem, včetně lásky k nám samým. Murielova energie nás objímá jemně jako samet a hedvábí, a vyzařuje k nám lásku a radost. Díky jeho energii se cítíme svobodní, lehce povznesení a bezstarostní, nicméně naše utrpení nejsou zapomenuta,ale vzali jsme si z nich poučení.

 

ZLATÁ BARVA

Je to nejmocnější léčivá barva ze všech, která se spojuje s dlouhým životem a nesmrtelností a poskytuje příliv léčivé energie při všech chronických a oslabujících chorobách.

Barva dokonalosti, vizí a skutků, které mohou změnit svět. Pomáhá při dosahování cílů jako bohatství a uznání a vydělávání peněz.

Symbolizuje pocit zářícího štěstí - Je to barva správného, univerzální lásky a nejvyšších hodnot, velkorysosti a šlechetnosti.

 Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

 

ČAKRA KOŘENOVÁ

Základní čakra nás spojuje s fyzickým světem. Dává nám životní sílu prosadit se, vytrvat a přežít.  Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život, přináší nám prvotní důvěru, odolnost, důraz.

Je-li první čakra otevřená a harmonicky funguje, zažíváte hluboké osobní spojení se Zemí a jejími tvory, spokojenost, vitalitu, stabilní a vnitřní sílu, materiální jistotu. Cítíte se být zařazeni do přirozeného běhu života a její součástí, jsme šťastni.

Máme schopnost se prosadit, jsme odolní, vytrvalí. Zažíváte zemi, kde můžete dostat všeho co je zapotřebí - jídlo, bezpečí, ochranu.

 

Překrásná andělská křídla jsou z materiálu kov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života