Soška Vnitřní žena - Léčím tvé nitro 5cm

Soška meditující ženy s ohnivým ACHÁTEM v klíně, kamenem Kámen , který nás solně spojuje s matkou Zemí, uzemňuje nás a přináší nám velké uklidnění, protože přispívá k naší rovnováze a napojení na naše nitro. 

Vnitřní žena posiluje a léčí naši 1. kořenovou čakru, kterou doslova zažehává a obnovuje její činnost, také naší 2. sakrální/sexuální čakru, která je centrem života - bytí, čisté energie, radosti a tvořivosti.

Velikost 5cm

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 366/ZLU95
250 Kč / ks
Kategorie: Andělé a keramika
Položka byla vyprodána…

Ručně vyrobená soška meditující vnitřní ženy z přírodní pálené hlíny a velkým tromlem kamenu, který žena drží na svém klíně.

Lze jej použít jak v interiéru, tak v exteriéru venku - můžete jej mít na slunci i na mrazu.

 

KAMENY A JEJICH LÉČIVÉ VLASTNOSTI

 

OHNIVÝ ACHÁT

Ohnivý achát udržuje pevné spojení se zemí. Jeho energie působí uklidňujícím způsobem, přináší pocit bezpečí a jistoty. Jakožto krystal se silnými uzemňujícími účinky dokáže poskytnout oporu v těžkých chvílích.

Ohnivý achát má značné ochranné účinky, zejména proti uhranutí. Vytváří kolem těla ochranný štít, odráží negativní síly zpět k jejich zdroji, aby původce špatného pochopil, co ve skutečnosti činí.

V tělesné rovině je ohnivý achát spojen s živlem ohně a napomáhá sexuálním aktivitám. Zažíhá kořenovou neboli základní čakru a podněcuje vitalitu na všech rovinách.

V duševním životě ohnivý achát odstraňuje strach a zajišťuje pocit naprostého bezpečí a jistoty. Nošení ohnivého achátu napomáhá schopnosti vhledu do nitra věcí a současně umožňuje s co nejmenší námahou dospět k řešení vnitřních problémů. Pomáhá odstranit chtivost a destruktivní přání. Lze jej použít i při léčbě závislostí.

V duchovní rovině přispívá tento ochranný kámen k uvolnění, při kterém tělo „změkne", a posiluje schopnost meditace. Tvrdívá se o něm, že představuje symbol naprosté dokonalosti. Dodává duchovní odvahu a pomáhá při rozvoji vědomí.

Léčebné využití

- Léčí žaludek, nervy, systém žláz s vnitřní sekrecí a poruchy oběhového systému.

- Prospívá zraku, posiluje noční vidění a pročišťuje zrak na vnitřní intuitivní i vnější tělesné úrovni.

- Přináší tělu vitalitu a chrání jeho energii před vyhořením.

- Pokud je položen na vyhořelou čakru postará se jemně o její nové napojení. Na nejjemnější úrovni pročišťuje ohnivý achát éterické bloky a dodává energii auře.

 

ČERVENÁ BARVA

Červená představuje akci, sílu, rozhodnutí, fyzickou energii a zdraví, pohlavní vášeň a potenci, přežití a hnací sílu k pozitivní změně. Poskytuje také odvahu postavit se proti nespravedlnosti a pasivitě.

Červené světlo se spojuje s reprodukcí a plodností, pomáhá při menstruačních problémech a sexuálních dysfunkcích, především v případě impotence.

  

PRO PODPORU 1. ČAKRY KOŘENOVÉ

Základní čakra nás spojuje s fyzickým světem. Dává nám životní sílu prosadit se, vytrvat a přežít.  Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život, přináší nám prvotní důvěru, odolnost, důraz.

Je-li první čakra otevřená a harmonicky funguje, zažíváte hluboké osobní spojení se Zemí a jejími tvory, spokojenost, vitalitu, stabilní a vnitřní sílu, materiální jistotu. Cítíte se být zařazeni do přirozeného běhu života a její součástí, jsme šťastni.

Máme schopnost se prosadit, jsme odolní, vytrvalí. Zažíváte zemi, kde můžete dostat všeho co je zapotřebí - jídlo, bezpečí, ochranu.

 

Všechny sošky jsou vyráběny v keramické dílně v ČR.

Foto je ilustrační, každý kousek se může lišit - kameny mohou mít jinou kresbu, tvar a zabarvení. Vyplývá z toho, že každý kus je originál a jedinečný a pouze vy budete mít jeden jediný svého druhu.

 
ORANŽOVÁ BARVA

Zvyšuje sebehodnocení a sebedůvěru, posiluje kreativitu a  tvořivost. Oranžová je barva radosti a harmonie.

Přináší úlevu při žlučníkových a ledvinových potížích, při menstruačních a svalových bolestech a alergiích. Pomáhá také při vyčerpání a používá se k posílení imunitního systému.

 

2. ČAKRA SAKRÁLNÍ

Druhá čakra je centrum ryzích a pravdivých emocí, sexuální energie a tvořivých sil.

Harmonická funkce se projevuje v přirozeném splývání s proudem života a svými pocity, vitalitou, tvořivostí, léčivou energií, vášní a plné radosti ze života.

Jste vůči lidem a hlavně kvůli druhému pohlaví přirození a otevření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života