Andělská vitráž - dekorace s mnohým využitím - Modrásek 24,5cm

Andělská vitráž s křišťálem - dekorace pro mnohé využití a krásný originální dárek.

Vitráž je krásnou a FUNKČNÍ dekorací a jedinečnou ozdobou vašeho domova.

Lze ji například využít venku při teplých letních večerech na terase pro zapálenou svíčku - krásně svítí a při tom prosvítají její skleněné stěny a barva se šíří do okolí.

Doma do ní můžete odkládat různé předměty, jako psací potřeby, vonné tyčinky, nebo vložit do ní malou sklenici a vytvořit krásnou andělskou VÁZU, nebo KVĚTINOVOU DEKORACI. Také do ní vložit difuzér s tyčinkami a nechat tak andělsky provonět váš domov.

Tato vitráž má velké přenosné ucho, jímž ji snadno přeneseme z místa na místo.

Působí na naši 5.krční čakru - která je centrem naší kreativity a komunikace. Pomáhá nám snadněji slovně projevovat své pocity, hovořit o nic a nahlas říkat to, co si myslíme.

Šířka 10,5cm, výška 24,5cm

Skladem
Kód: 20190624
1 500 Kč –34 % 990 Kč / ks
Andělská vitráž - dekorace s mnohým využitím - Modrásek 25cm
Novinka Tip
1 500 Kč –34 %

Vitráže jsou s láskou autorky ručně vyrobené,  zpracované technikou Tiffany - technika skleněných katedrálních oken.

Tělíčko je z opálového ručně vyráběného irizovaného skla, řezaného a broušeného na diamantové brusce, letováno šperkařským cínem s příměsí stříbra. Dozdobeno pravými kousky křišťálu.

Všechny komponenty jsou ruční práce. Povrch je patinován, leštěn a ošetřen proti oxidaci.

Slova autorky: Ke své tvorbě se snažím přistupovat jako k řemeslu, jehož cílem je vytvořit kvalitně zpracovaný výrobek s estetickou a užitnou hodnotou.

 

KAMENY A JEJICH VLASTNOSTI

 

KŘIŠŤÁL

je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

Při práci s křišťálem po chvilce užití ucítíte, jak se celým vaším tělem rozlévají jeho jemné a průzračně čisté vibrace, jak jeho jasné světlo čistí vaši duši od nánosů starých křivd, smutků a strachů a nahrazuje je radostí, životem a čistou energií. 

Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. 

 

MODRÁ BARVA

Je dobrá na hlasivky a pomáhá při jasné komunikaci a vyjadřování. 

Modrá přináší možnosti povýšení v zaměstnání,rozšíření obchodních a společenských příležitostí, zlepšení finančního ohodnocení na základě předchozího úsilí. Přináší úspěch při jednání s úřady, při dosahování spravedlnosti a v situacích, kdy chceme nebo musíme někoho vést.

Modrou auru mívají často léčitelé. Modrá je přirozeně antiseptická, uklidňuje a ochlazuje, ulevuje při bolestech hlavy nebo migrénách, při unavených očích, bolestech uší a bolestech v krku. 

 

5.ČAKRA - KOMINIKAČNÍ

Pátá čakra je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace, přispívá k uvědomění slov, inspirace.

Přes krční čakru vyjadřujeme EMOCE smích, pláč, pocity, radosti strachu, vzteku, lásky, přání, myšlení, myšlenky, názory a vnímání našeho světa. Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy /tanec, kreslení, hudba.../

Úplně otevřenou krční čakrou vyjadřujeme otevřeně a bez obav své pocity, myšlenky a vnitřní poznatky, do popředí se vkrádá harmonické

vědomí našeho Já. Jsme schopni přiznat svoji slabost i ukázat svoji sílu. Máme schopnost vyjádřit tvořivě sebe samého s celou svou osobitostí,

ale umíme stejně tak dobře mlčet, je-li to zapotřebí. Máme dar umět naslouchat druhým, naslouchat srdcem a s vnitřním porozuměním. 

Nenecháváme se ovlivňovat nebo „předělávat" jinými lidmi, zachováváme si naopak svoji nezávislost, svobodu a nasměrování.

Máme schopnost učit se a koncentrovat, racionálně myslet a rozlišovat mezi pravdou a lží. Mluvíme a vyjadřujeme se sebejistě a bez obav.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak vznikají stromy života