Andělská křídla - Váš anděl strážný 32x22cm

Krásná netradiční Andělská křídla, jež jsou určena k zavěšení - ze zadní strany jsou úchyty k zavěšení.

Celé křídla jsou jednolitý odlitek hliníku s vrchní vrstvou niklu - křídla jsou masivní a velmi velmi těžká a objemná. Samotnou mne jejich váha zarazila. Krásná dekorace a neobvyklý dárek.

Barva křídel je Stříbrná - Stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. 

Velikost 22x32cm

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 20191005
890 Kč / ks
Kategorie: Andělé a keramika
Položka byla vyprodána…

Každý máme svého vlastního anděla strážného, který dává pozor jen a jen na nás, na naše bezpečí, na naše tělo i duši, ačkoli není vidět, je stále při nás.

Kdykoli budete mít pocit nebezpečí, nebo se nebudete cítit jistí, potřebovat radu, nebo vyřešit nějakou situaci, požádejte svého anděla strážného o pomoc, radu nebo ochranu - funguje to okamžitě, andělé respektují naší svobodnou vůli a ne vždy se nám míchají do každé záležitosti, kterou prožíváme.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla, který s vámi takto komunikuje.

 

STŘÍBRNÁ  A ŠEDÁ  BARVA

Stříbrná měsíční barva je symbolem meditace, intuice, rozvíjení jasnozření, cítění a slyšení. Eliminuje negativní síly, podporuje odhodlání, zajištění hojnosti, ochranu před negativní energií, odstranění zla. Je barvou Měsíce, měsíční magie a měsíčních bohyní. Je barvou jasnovidnosti, meditace, telepatie a astrálního cestování.

Čím je šedá světlejší, až stříbrná, vibrace její energie se posouvá a mění, navozuje rovnováhu. Vzhledem ke své ,,neviditelnosti“, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží zahnat do kouta. Světle šedá symbolizuje moudrost. Nezapomínejme, že šedá barva vznikne smíchá-li se bílá (den) s černou (noc). Šedá barva stojí na magickém rozhraní dne a noci, je barvou tajemného mezidobí – svítání a soumraku.

 

7. ČAKRA KORUNNÍ

7.čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Nejvyšší čakra obsahuje všechny energie nižších čaker.

Vyrovnané energie v 7. čakře znamenají přístup do nevědomí, do otevřenosti vůči vyšším energiím.

Spojení s vesmírem, cítíme duševní sílu a vnitřní rovnováhu.

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VJ Avatar autora | 25.12.2020
Velice křídla jsou nádherná.
JJ Avatar autora Jana Janošcová (Administrátor) 29.12.2020
To máme velkou radost. Jana

Jak vznikají stromy života